1458

Tygrysica obudziła się dzisiaj rano !

dodozaur dodozaur Tenis Obserwuj temat Obserwuj notkę 24

WTA Rogers Cup 2019  Iga Świątek vs Karolina Woźniacki   1 : 6,  6 : 3,  6 : 4

Nie wiem na jak długo, ale wróciła ta Iga którą lubię :  zdecydowana , agresywna i wreszcie dusza i ciałem obecna na korcie. Nawet pierwszy set który przegrała  1:6, był taki jak powinien być, grała swoje, odstawiła do kąta wątpliwości i kompleksy przed grą z tymi z top listy i poszła za instynktem.

W kolejnych setach było już tylko lepiej:  postawa zwycięzcy, ciągły atak, rozrzucenie Woźniackiej po korcie, szybko zmieniło się na punkty. Nie dała odetchnąć przeciwniczce na chwilę i nawet kiedy psuła piłkę w następnym zagraniu dokładała jeszcze do pieca i nie zwalniała ręki.

Mam nadzieję że choroba wieku dziecięcego już za nią.

Wejście w "dorosły" tenis opłaciła dołkiem psychicznym i kilkoma słabszymi meczami, ale teraz czas chyba ruszać w drogę na szczyt !

Wielkie gratulacje

W kolejnym meczu Iga spotka się z Naomi, jeśli psychika i ciało wytrzymają, może być ciekawie !