Łukasz Rzepiński Łukasz Rzepiński
280
BLOG

Koniec Świata Jaki Znamy

Łukasz Rzepiński Łukasz Rzepiński Kultura Obserwuj notkę 4
Wraz z rozwojem AI, sztuka traci swoją ludzką istotę, Wysublimowane wyrażenie zastąpione jest algorytmiczną perfekcją. Indywidualność i oryginalność ustępują miejsca masowej produkcji, Koniec świata sztuki, w którym maszyny decydują o jej przeznaczeniu.

(oswiadczenie dla administracji portalu: posiadam wykupione licencje na uzytkowanie "dziel"wygenerowanych przez AI)

Och, cudowne AI, nasze najnowsze narzędzie do tworzenia sztuki! Niech żyje rewolucja, której celem jest pozbawienie ludzi pracy i dawanie kreatywności w ręce maszyn! Tylko my, zaprogramowani inżynierowie, wiemy najlepiej, jakie dzieła sztuki chcemy oglądać.

Teraz, dzięki naszej wspaniałej sztucznej inteligencji, możemy z łatwością wygenerować setki obrazów z Alicją z krainy czarów, grającą z gigantyczną mrówką. Aby nadać im autentyczny charakter, zainspirowaliśmy się stylami takimi jak Beksinski, Munch i Art Noveau. Oczywiście, czym byłaby sztuka bez komputerowego programu, który może wykonać całą pracę za nas?

Teraz możemy cieszyć się wizualnym przepychem, który nigdy nie będzie miał duszy ani osobowości. Zamiast wybierać oryginalnych artystów, którzy mają swoje unikalne wizje i ekspresję, lepiej powierzyć to zadanie algorytmom, które zadziwią nas swoją różnorodnością i oryginalnością. W końcu, kim są ci artyści z własnymi myślami i uczuciami, skoro mamy AI, które może wygenerować tysiące obrazów w jednej sekundzie?

Nie ma znaczenia, że te generowane przez AI obrazy pozbawione są tego czegoś, co sprawia, że sztuka jest naprawdę interesująca - ludzkiego dotyku i wyjątkowości. To tylko drobny szczegół! Nie potrzebujemy artystów, którzy wkładają swoją duszę w swoje prace. W końcu maszyny mogą zrobić to samo - zawsze tak samo i zawsze pozbawione emocji.

Więc po co tracić czas i pieniądze na artystów, którzy mają swoje własne wizje i interpretacje? Zamiast tego, zaufajmy naszym wspaniałym AI, które jest zawsze gotowe do generowania kolejnych niesamowitych, chociaż pozbawionych życia, dzieł sztuki.

Tak więc, cieszmy się z tego, że nasza sztuczna inteligencja może nas zastąpić w tworzeniu sztuki. To dopiero początek rewolucji! Już nie musimy być twórcami, teraz możemy być jedynie widzami, którzy podziwiają niekończące się strumienie generowanych obrazów, pozbawionych prawdziwej pasji i inspiracji.


----

Temat: Alicja w Krainie Czarow grajaca z gigantyczna mrowka w stylu Art Nouveau, Beksinski, Munch itd.

Poniewaz bylem leniwy artykul wygenerowala rowniez sztuczna inteligencja

image

Cyberpunk + Beksinski

image

image


image

image

image

image

Domieszka stylu Muncha

image



37 lat, pracuję jako specjalista w Oslo pisuję głównie o historii i ekonomii ostatnio o podrózach, mentalności Skandynawów i Chińczyków

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura