Iga Świątek – Karolina Pliskova 7-6 6-2..

RobertzJamajki RobertzJamajki Tenis Obserwuj temat Obserwuj notkę 0
Iga tyś balsamem na serca zbolałe

Mecz

Set pierwszy

Karolina serwis: Uou, Iga to panienka z innej planety, biedna Pliskova biega po winklach, a Iga rządzi. Powiem wam, ze po trzech meczach z Madziami, to balsam 1-0;

Iga serwis: no no, breaka ma Karolcia, po 1-1 great..odłamanie

Serwis Pliskova: coś po siatce zaczyna Iga walić i 0-15, znowu i 0-30, ahh zabiła to super forhand winnerem Iga i 15-30, as serwisowy 15-40, za długa piłka Igi i 1-2; Jak na razie mecz jest wyrównany, po pierwszym szaleńczym gemie Igi, ale ona tak ma..

Iga serwis: dwa forhand winnery i trzeci backhand i 40-0, Iga skrót w aut i 40-15, i 2-2 po za długiej piłce Karoliny;

Pliskova serwis: po 15, pbs Pliskovej 30-15, w aut Iga po 30, w siatkę Iga 30-40, powtórka i 2-3; taki dziwny gem z obustronnymi błędami;

Serwis Iga: 15-0, znowu siatka Pliskovej i 30-0,po wysokim koźle z returnu Iga oddaje forhand winnerem i powtórka 3-3;

Serwis Karolcia: return Igi 15-0, siatka Igi po 15, return atom 30-15, bravo Karolcia super slajs i po 30, za długa Pliskova i 40-30 break, udany i 4-3 w odpowiednim momencie przełamanie. Iga gra dzisiaj wyrachowany tenis, ale chwilami tylko niestety, na najwyższym poziomie.

Serwis Iga: serwis na szerokość i 15-0, i Iga w siatkę po returnie i po 15, return Pliskowej zaskakujący i 15-30, super return Pliskovej i 15-40 break, serw Igi 30-40, break nadal i odłamuje już drugi raz w tym secie 4-4;

Serw Pliskova: znowu pbs 15-0, Iga w siatkę return po 15, super as 30-15, return Igi i po 30, as serwisowy 40-30, contre pied Pliskowej kończy gema na 4-5,

to pierwsze prowadzenie Karoliny w tym secie, dobry mecz i jak zwykle obydwie to popełniają niewymuszone błędy, to znowu „fantastickimi” zagraniami powodują orgazm widowni..

Serwis Iga: siatka Igi po returnie 0-15, ale zaraz w siatkę Pliskova i po 15, ok, 30-15 trochę na farcie, dwa super slajsy Igi i lepszy na 40-15, i 5-5;

Serw Karolcia: cross Pliskowej 0-15, pbs i po 15, return i potem poprawka i jest 30-15, super smecz Pliskowej i po 30, Pliskowa w siatkę po wymianie break, duce, adv, i znowu siatka Igi i 5-6;

Serwis Iga na tiebreak: contre pied 15-0. stopwolej Pliskowej i po 15, w siatkę po serwie Igi i 30-15, as Igi 40-15 i tie break

Pliskova as i 0-1, Iga w aut i 0-2, Iga drugim serwem na szerokość i 1-2, Pliskova return Igi 2-2, Pliskova rozstrzelana po kątach 3-2, Iga pbs 3-3 i wymiana piłek, Iga: stopwolej Igi i 4-3, Karolina: as i po 4, Karolina po returnie Igi w aut i 5-4, Iga w aut i po 5, Pliskowa: w siatkę 6-5, Pliskowa Iga w kosmos i

po 6, Pliskowa nowe piłki i contre pied Igi i 7-6 publika wyje, Iga po drugim set poincie wygrywa tie break (8-6) i seta 7-6 super ten set, jak na pierwszą rundę wspaniały mecz. I wszyscy zadowoleni oprócz Pliskowej, która gra świetnie, ale Iga, to inny wymiar, wow.. wspaniała nagroda za oglądanie Madzi i Magdaleny, tu i tam masa błędów, ale tu błędy Igi przykryte super zagraniami hehe. Set 62minuty

Drugi set

Iga serwis: zagranie pod nogi, paskudne ale mamy 15-0, wysoki kozioł po returnie Iga zabija backhand winnerem 30-0, brawo Karolina za return 30 – 15, 40-15 zabita forhand winnerem, ale ciekawe co dalej, linia obrony i atak Igi może załamać nawet najlepsze 1-0

Pliskova trochę smutna: 15-0, w aut po 15, piękna wymiana i minięcie przez Pliskową contre pied 15-30, super return i po 30, break dla Igi, po nie wymuszonym błędzie Karolci, czyżby? Super minięcie i przełamanie na 2-0;

Iga serwis:as 15-0, za długa piłka Pliskovej i 30-0, as i 40-0, 3-0 po minięciu, które powoduje płacz Pliskowej: 3-0

Drugi set to już dominacja Igi, która poczuła bluesa i robi mniej błędów. Dla mnie to nie najlepszy mecz Świątek, jaki widziałem, ale najbardziej dynamiczny, widowiskowy pod te zmanierowaną kanadyjską publikę c’est sure..

Karolina serwis: po 15, w aut Iga po przypadkowy m odbiciu od siatki 15-30, pbs i po 30, as i return i duce, adv po strzale w aut Igi, i 3-1;

Serwis Iga: super return Karolci i 0-15, super skrót i po skrócie slajs i po 15, w siatkę Karolcia i 30-15, powtórka 40-15, i 4-1, no prawie, jednak Pliskowa ciągle walczy..

Serwis Karolina: 15-0, po 15, zawsze na początek uprzejmie w siatkę obydwie, znowu tym razem Karolcia i 30-15, po 30 siatka za siatka, smecz Karolci 30-40, duce, adv po siatce, duce po siatce, Iga w kosmos adv, pbs i duce, break, duce, wszystko w siatkę, adv po długiej wymianie Iga w aut, return duce, break po siatce Karolci, i 5-1, po meczu w zasadzie..

Iga na mecz serwis: as i po błędzie po 15, znowu as i 30-15, po 30 po strzale w ramę rakiety Igi, break Karolcia, pbs i 5-2, hoho, walka?

Serwis Pliskowa: 0-15, trzy piłki, pułapki Igi i jest piłka meczowa i tralala i hopsasa, wielki aplauz dla Igi po tym niesamowitym spektaklu od prostującej nogi przed następnym meczem publiki