JS24

komentarze użytkownika

  • 26.05.2012 20:39

    Stop dyskryminacji TV Trwam - cz. III


    Serdecznie pozdrawiam:))

    BARBARA BUBULA: TV Trwam - co dalej?
  • 26.05.2012 20:35

    Stop dyskryminacji TV Trwam - cz. II


    Serdecznie pozdrawiam:))
    BARBARA BUBULA: TV Trwam - co dalej?
  • 26.05.2012 20:33

    Stop dyskryminacji TV Trwam cz. I


    Serdecznie pozdrawiam:))
    BARBARA BUBULA: TV Trwam - co dalej?
  • 25.05.2012 17:16

    http://niezalezna.pl/28947-weterani-ak-potraktowani-jak-bandyci


    Serdecznie pozdrawiam:))
    ASPIRYNA: PANNA BEZ POSAGU CZY DRUGA MONGOLIA
  • 25.05.2012 17:14

    http://niezalezna.pl/28939-nowy-cud-tuska-dzieci-pokochaja-rosjan


    Serdecznie pozdrawiam:))
    ASPIRYNA: PANNA BEZ POSAGU CZY DRUGA MONGOLIA
  • 24.05.2012 20:30

    @amelka222

    http://niezalezna.pl/28896-teoria-spiskowa-rosjan-usa-stracily-samolot

    "Rosjanie, którzy wyśmiewali się bądź oburzali, gdy niezależni dziennikarze i eksperci w Polsce podawali fakty wskazujące na możliwość zamachu w Smoleńsku, dziś sami oskarżają Amerykanów, że 9 maja strącili rosyjskiego Superjeta w Indonezji!

    Eksperci lotniczy poważnie rozważają hipotezę, że katastrofę rosyjskiego Superjeta, do której doszło 9 maja w Indonezji, mogli spowodować Amerykanie - donosi gazeta "Komsomolskaja Prawda", którą cytuje radio RFM FM.

    Co więcej - rosyjska gazeta powołuje się na opinie specjalistów z wywiadu wojskowego, którzy podejrzewają Amerykanów o... zagłuszenie przyrządów pokładowych samolotu. Przywoływany w "Komsomolskiej Prawdzie" specjalista zastanawia się np., czy Amerykanie nie mogli posłać jakiegoś sygnału, który obezwładniłby samolot.

    Suchoj Superjet 100 zniknął z radarów 9 maja podczas drugiego pokazowego lotu. Szczątki maszyny odnaleziono na Jawie."

    Serdecznie pozdrawiam:))
    AMELKA222: SSJ-100. cz. 2.
  • 24.05.2012 12:38

    Spotkanie z prof. Wiesławem Biniendą (Palladium, 21.05.2012) - w calosci


    http://www.youtube.com/watch?v=IAU4qxNoyec&feature=player_embedded

    Serdecznie pozdrawiam:))


    PEEMKA: Refleksje po prezentacjach prof. Wiesława Biniendy
  • 23.05.2012 00:00

    Spotkanie z prof. Wiesławem Biniendą (Palladium, 21.05.2012)


    Serdecznie pozdrawiam:))

    ASPIRYNA: PANNA BEZ POSAGU CZY DRUGA MONGOLIA
  • 21.05.2012 23:26

    @Aspiryna - Witam :))

    http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/391279,siec-handlowa-lidl-w-czechach-wycofa-ze-sprzedazy-ryz-z-gdynskiej-firmy-rol-ryz-z-powodu-duzej-zawartosci-olowiu.html

    Serdecznie pozdrawiam:))
    ASPIRYNA: PANNA BEZ POSAGU CZY DRUGA MONGOLIA
  • 19.05.2012 22:15

    @Aspiryna - czytalas ?

    http://eska.salon24.pl/

    Serdecznie pozdrawiam.
    ASPIRYNA: PANNA BEZ POSAGU CZY DRUGA MONGOLIA
  • 19.05.2012 21:07

    Aspiryna


    http://mojsiewicz.salon24.pl/418951,gowin-zastapi-tuska-i-zostanie-premierem-i-szefem-po

    Serdecznie pozdrawiam:))
    ASPIRYNA: PANNA BEZ POSAGU CZY DRUGA MONGOLIA
  • 18.05.2012 18:49

    ciekawostka .......

    http://finanse.wp.pl/kat,104132,title,Oszukali-nawet-ludzi-Kwasniewskiego-Stracili-cwierc-miliarda,wid,14497060,wiadomosc.html

    Pozdrawiam serdecznie.
    ASPIRYNA: DO WYBORU: CAR CZY EKONOMIA
  • 18.05.2012 13:23

    Cd. - 18.05.2012 13:12

    http://www.rp.pl/artykul/69745,877349-Pomysl-Platformy-uderzy-we-wlascicieli-ziemi.html

    "Politycy PO forsują przepis, który da inwestorom budującym wyciągi prawo zajmowania prywatnych gruntów

    Kontrowersyjny zapis pojawiał się od lat w projektach różnych ustaw, ostatnio znalazł się w nowelizacji kodeksu cywilnego. Choć zmiany przygotowano w Ministerstwie Sprawiedliwości, nikt nie chce przyznać się do jego autorstwa. Jeśli wejdzie w życie, dla wielu gmin może mieć takie znaczenie jak dla rynku medialnego słynny zapis „lub czasopisma" z afery Rywina.

    Zgodnie z projektem transport linowy ma być traktowany jak linie energetyczne czy sieci wodno-kanalizacyjne. Chodzi o tzw. ustanowienie służebności przesyłu. Na razie dotyczy ona inwestycji służących ogółowi mieszkańców. Gmina może np. przeprowadzić wodociąg bez zgody właściciela gruntu, bo inwestycja jest niezbędna.

    Na cudzym gruncie będzie można budować koleje linowo-terenowe, napowietrzne, gondolowe i krzesełkowe oraz wyciągi narciarskie. Przepis obejmie też infrastrukturę sportowo-rekreacyjną: hotele, trasy narciarskie, rowerowe, wspinaczkowe.

    Decyzja o tym, co będzie celem publicznym objętym służebnością, ma należeć do lokalnych władz. Jeśli uznają np., że niezbędny dla gminy jest rozwój turystyki narciarskiej, inwestorzy nie będą musieli dogadywać się z właścicielami wszystkich gruntów. Po otrzymaniu pozwolenia na budowę będą mogli prowadzić inwestycje także na terenach osób, które są jej przeciwne. Właścicielom ziemi należałoby się odszkodowanie za utratę wartości działki, ale sprzed inwestycji.

    Nowelizacja „prawa przesyłu" nie była konsultowana, a stwarza ogromne pole do nadużyć

    Gdyby takie przepisy obowiązywały przed 2008 r., znany z afery hazardowej Ryszard Sobiesiak nie musiałby nielegalnie wycinać pół hektara lasu należącego do Lasów Państwowych, by zbudować wyciąg w Zieleńcu. Realizując cel publiczny, miałby to zagwarantowane z mocy prawa.

    Właśnie w 2008 r. pojawił się projekt wprowadzenia takich przepisów. Wówczas znalazły się one w tzw. prawie szlaku przygotowywanym przez ministra Mirosława Drzewieckiego, znajomego Sobiesiaka. Temat powrócił w nowej kadencji rządu Donalda Tuska. Po pierwszym czytaniu w Sejmie poprawki głosami PO, PSL i RP trafiły do komisji nadzwyczajnej ds. zmian w kodyfikacjach. Ich wprowadzenie może podnieść wartość prywatyzowanych Polskich Kolei Linowych, państwowej spółki, do której należy kolejka na Kasprowy Wierch. Za wprowadzeniem zmian jest silne, nie tylko w Sejmie, lobby narciarskie. PO chce uchwalić nowelizację jeszcze przed Euro.

    – Koleje linowe nie mają nic wspólnego z zaspokajaniem bieżących potrzeb ludności – uważa posłanka PiS Barbara Bartuś. Tę opinię potwierdza wyrok WSA w Warszawie z 2006 r. mówiący o tym, że tego rodzaju przedsięwzięcia nie mogą być uznane za inwestycje celu publicznego, nie służą bowiem zaspokajaniu powszechnych potrzeb.

    Ustawodawca zna te opinie. – Mamy różne ekspertyzy prawne na ten temat – przyznaje poseł Jerzy Kozdroń z PO, szef nadzwyczajnej podkomisji, który odpowiada za przygotowanie projektu."

    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

    I jeszcze jeden link:

    Narciarskie lobby ciśnie skutecznie

    http://www.rp.pl/artykul/69745,877350-Narciarskie-lobby-cisnie-skutecznie.html

    Pozdrawiam serdecznie.
    ASPIRYNA: DO WYBORU: CAR CZY EKONOMIA
  • 18.05.2012 13:18

    Cd. - 18.05.2012 13:12

    http://wpolityce.pl/wydarzenia/28790-politycy-po-forsuja-przepis-ktory-da-inwestorom-budujacym-wyciagi-prawo-zajmowania-prywatnych-gruntow

    "Dziennik "Rzeczpospolita" pisze, że politycy PO forsują przepis, który da inwestorom budującym wyciągi prawo zajmowania prywatnych gruntów.

    Kontrowersyjny zapis znalazł się ostatnio w nowelizacji kodeksu cywilnego. Jeśli wejdzie w życie, dla wielu gmin może mieć takie znaczenie jak dla rynku medialnego słynny zapis "lub czasopisma" z afery Rywina.

    Zgodnie z projektem transport linowy ma być traktowany jak linie energetyczne czy sieci wodno kanalizacyjne. Chodzi o tzw. ustanowienie służebności przesyłu. Na razie dotyczy ona inwestycji służących ogółowi mieszkańców.

    Za wprowadzeniem zmian jest silne, nie tylko w Sejmie, lobby narciarskie. PO chce uchwalić nowelizację jeszcze przed Euro.

    Koleje linowe nie mają nic wspólnego z zaspokajaniem bieżących potrzeb ludności

    - uważa posłanka PiS Barbara Bartuś.

    Mamy różne ekspertyzy prawne na ten temat

    - przyznaje poseł Jerzy Kozdroń z PO, szef nadzwyczajnej podkomisji, który odpowiada za przygotowanie projektu.

    jm/"Rzeczpospolita" "

    Pozdrawiam serdecznie.
    ASPIRYNA: DO WYBORU: CAR CZY EKONOMIA
  • 18.05.2012 13:12

    http://www.rp.pl/artykul/10,877463-Nowa-afera-Platformy-.html


    Pozdrawiam serdecznie.
    ASPIRYNA: DO WYBORU: CAR CZY EKONOMIA
  • 18.05.2012 12:48

    @Aspiryna + ALL

    http://konflikty.wp.pl/kat,1356,title,Rosja-wybuchl-arsenal-z-pociskami-ewakuowano-700-osob,wid,14498108,wiadomosc.html

    "Dwie rosyjskie wsie znalazły się w polu rażenia wybuchających pocisków artyleryjskich. W Kraju Nadmorskim wybuchł pożar w składzie amunicji. Ratownicy ewakuowali mieszkańców dwóch pobliskich wsi.

    W wyniku eksplozji przechowywanych w magazynach 100 milimetrowych pocisków artyleryjskich ranny w nogę został jeden żołnierz. Ratownicy ewakuowali personel arsenału i 700 mieszkańców dwóch pobliskich wsi: Sungacz i Duchowskoje. Zatrzymano ruch pociągów na dalekowschodniej magistrali kolejowej.

    Do tej pory nie ustalono przyczyny pożaru. Saperzy nie wiedzą również czy wszystkie zmagazynowane w bazie wojskowej pociski eksplodowały, czy też należy spodziewać się kolejnych wybuchów. To nie pierwsze tego typu zdarzenie w Rosji.

    3 maja w wyniku eksplozji amunicji w magazynach niedaleko Niżnego Nowogrodu zginęło 6 żołnierzy. W ubiegłym roku dwukrotnie wybuchały pociski w składach wojskowych na terenie Rosji. "

    Pozdrawiam serdecznie:))
    ASPIRYNA: DO WYBORU: CAR CZY EKONOMIA
  • 18.05.2012 12:11

    ALL


    Pozdrawiam serdecznie.
    ZYGMUNT BIAŁAS: Free Your Mind: Maskirowka to nie jest jakaś zabawa
  • 18.05.2012 00:40

    http://www.youtube.com/watch?v=Fv81TvTZ0ZM&feature=related


    Pozdrawiam serdecznie.
    ASPIRYNA: DO WYBORU: CAR CZY EKONOMIA
  • 18.05.2012 00:29

    @krest - egida1 dnia 15 mar 2010


    Pozdrawiam serdecznie:))
    ASPIRYNA: DO WYBORU: CAR CZY EKONOMIA
  • 17.05.2012 22:05

    @Aspiryna - no to jeszcze jeden interesujący link :))

    http://wpolityce.pl/wydarzenia/28775-druzgocacy-raport-nik-po-kontroli-w-tvp-mnostwo-nieprawidlowosci-zawiadomienie-do-prokuratury

    Pozdrawiam serdecznie:))
    ASPIRYNA: DO WYBORU: CAR CZY EKONOMIA

123456789... następna



zamknij

logowanie


Użyj konta Facebook do komentowania w Salon24.pl:

Zaloguj się z kontem facebook


zamknij