Kobieta Świadoma
Prawda ponad wszystko
11 obserwujących
143 notki
94k odsłony
  169   1

Bankomat


Gdy widzę młode kobiety w klubach, samotnie bawiące się, zastanawiam się gdzie są ich mężowie czy partnerzy w tym czasie? Wszystkie zrobione na modelki, po kilku operacjach plastycznych. Każda z makijażem pernamentnym, doczepami włosów, ubrane w markowe ciuchy. Przecież nie wszystkie pochodzą z bogatych rodzin, nie wszystkie też mają dochodową pracę. Więc skąd mają kasę na to wszystko?  

Statystyki pokazują, że tylko 3% społeczeństwa wchodzi w wyższy próg podatkowy. Tych bogatych jest tylko kilka procent. Okazuje się, że 98% kobiet poluje na jakieś max 3% bogatych facetów. Statystyki pokazują jasno, że więcej bogaczy w tym kraju nie ma. Więc skąd młodzi ludzie biorą środki na taki styl życia? No cóż, kobiety, powiedzmy do 25 roku życia często mają swoich sponsorów. Czasem jeden Sugardaddy ma trzy i więcej sugargirls, które sponsoruje w zamian za uslugi seksualne. Jednak jest on świadomy tego, że to układ, coś za coś.

Pozostałe kobiety wykorzystują sex do bycia sponsorowanymi przez swoich mężczyzn, traktując ich jak zwykłe maszynki do zarabiania kasy na ich zachcianki. Gdy mężczyzna nie jest w stanie zaspokoić ich potrzeb, wymieniają go na innego z zasobniejszym portfelem. Mężczyźni natomiast kupują sobie posiadanie partnerki. Kobiety pozostają z nimi do czasu, gdy oni mają środki na ich potrzeby.

Nasuwa mi się tylko jedno, doczekaliśmy się generacji związków opartych na prostytucji. Kobiety zamiast miłości oferują dziś swoim mężczyznom usługi seksualne za pieniądze. Gdzie podziała się prawdziwa miłość, bezinteresowna i czysta? Gdzie są ambitne, pracowite i uczciwe kobiety? Kobiety, które wnosily też coś, oprócz seksu do zwiazku...chyba wymarły. Pozostały tylko pretensjonalne, malowane lale, nie stroniące ani od alkoholu , ani od narkotyków.

Czy mężczyzna powinien utrzymywać swoją partnerkę? Mam wątpliwości, każda kobieta może również pracować, a nie tylko leżeć i pachnieć. Zastanawiajace jest to, czy mężczyźni nie mają nic przeciwko temu by je utrzymywać. Prawdę mówiąc, nawet ja mam wątpliwości czy współczesny mężczyzna powinien utrzymywać swoją partnerkę.

To nie XIX wiek, mamy tysiące kierunków szkół, możliwości zdobycia wyksztalcenia, więc co stoi na przeszkodzie by kobiety z tego korzystały?! Mamy równouprawnienie, o które tak długo kobiety walczyły, więc dlaczego się nie rozwijają? Obecnie panie już tak nie potrafią gotować i nie zajmują się z taką uwagą domem jak robiły to ich prababki. Obecnie kobiety są leniwe i słabo zorganizowane, już ugotowanie obiadu i posprzątanie mieszkania stanowi dla nich problem. 

Jednak znaleźć można również mężczyzn, którym nie przeszkadzałoby utrzymywanie drugiej połówki. Panowie argumentują to tradycyjnym modelem rodziny lub zależnością od zarobków. Przecież przez wieki było normalnym to, że faceci utrzymywali swoje rodziny, w tym własne żony. Społeczeństwo uważało to za ich obowiązek, natomiast panie w zamian dawały potomstwo, którym się opiekowały i dbały o dom. Niestety czasy się zmieniły, kobiety nie chcą być matkami, nie chcą też być kurami domowymi. One pragną żyć w luksusie i korzystać z życia.

Moim zdaniem kobiety powinny być niezależne finansowo dla własnego dobra. Posiadanie własnego źródło dochodów zapewnia kobiecie bezpieczeństwo i komfort bytu. Niestety większości kobiet nie przeszkadza, że siedzi w portfelu faceta... Nie mają problemu z tym, że o wszystko muszą prosić, skazane na łaskę i niełaskę pana. No cóż za brak ambicji kobieta musi się liczyć zponoszeniem pewnych kosztów.

Istnieje jednak zawsze ryzyko takiego podejścia, a co będzie, gdy facet poważnie zachoruje, straci pracę, splajtuje mu firma i zostanie z długami lub umrze? Co wtedy zrobi kobieta, która nie ma żadnego wyksztalcenia? Zapewne zacznie szukać innego bankomatu tyle, że z upływem lat stają się one coraz mniej atrakcyjne i mają mniejsze szanse na nowego partnera. A i oczekiwania mężczyzn z czasem się zmieniają, nie wystarczy już być atrakcyjną i oferować sam sex, to zbyt mało...

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości