Praca w portalu Salon24

Aktualne oferty pracy w portalu Salon24. Szukamy osób pracowitych, samodzielnych i kreatywnych. Oferujemy pracę w stablinej i rozwijającej się firmie. Salon24 to ugruntowana marka, która istnieje od 2006 r.

Portal Salon24.pl buduje dział sprzedaży reklam i kampanii internetowych

Poszukujemy kandydatów na szefa oraz pracowników tego działu. Główny kanał sprzedaży to kontakt z firmami, które są zainteresowane dedykowanymi działaniami marketingowymi w Internecie.

Nie sprzedajemy do agencji reklamowych i domów mediowych.

Wymagania dla kandydatów:

  • doświadczenie w sprzedaży B2B do firm inwestujących w reklamę w Internecie lub mogących zainteresować się tym kanałem dotarcia do rynku.
  • umiejętność nawiązywania relacji, duże umiejętności prezentacyjne, umiejętność zrozumienia i poznania potrzeb klienta oraz znajomość mediów internetowych.
  • kreatywność w tworzeniu akcji specjalnych

Opis stanowiska:

  • kompleksowe prowadzenie procesu sprzedaży od prospektingu do podpisania umowy i obsługi posprzedażowej z możliwością docelowego zarządzania zespołem sprzedażowym
  • ścisła współpraca z osobami realizującymi kampanie
  • raportowanie do Redaktora Naczelnego

Oferujemy pracę w małym zespole, w firmie o rosnącym udziale w rynku, w której panuje bardzo dobra, przyjacielska i rodzinna atmosfera.

Oferujemy udział w budowaniu procesu sprzedaży i szkoleniach sprzedażowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego (z klauzulą RODO)na adres: praca@salon24.pl. W temacie maila prosimy napisać „Praca – dział sprzedaży. Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.