Kobieta Świadoma
Prawda ponad wszystko
11 obserwujących
255 notek
143k odsłony
  205   1

Rekiny portali społecznościowych


Mężczyźni wolą okłamywać kobiety niż przyznać, że tak naprawdę one ich nie interesują. A kobiety to kupują z naiwnością dzieci. Zapytacie: dlaczego? To proste, ponieważ boją się prawdy. Mężczyźni często unikają definitywnego odrzucenia niekochanej kobiety, dlatego ona nie traci nadziei. Oni nie są skomplikowani, ale tchórzą, gdy mają wyznać, że nie są nami zainteresowani. A my naiwnie wierzymy, że on nas kocha, szukając usprawiedliwień dla niego, dlaczego nas unika...

Nie marnujmy swojego czasu i urody na mężczyzn, którzy na nas nie zasługują. Mężczyźni, okazując nam zainteresowanie, myślą o seksie, a nie o związku. My natomiast widzimy w nim człowieka, z którym się zestarzejemy i będziemy mieć dzieci. To dwa różne światy. On nie dzwoni nie dlatego, że nie może, tylko nie chce. Zwyczajnie nas unika. Nie szukajmy usprawiedliwień dla niego, niech dotrze do nas to, że nie jest nami więcej zainteresowany.

W dobie telefonów komórkowych to nie możliwe, aby do kogoś nie móc zadzwonić. Nie można być wciąż zajętym, gdy się kimś interesuje, potrafi się zawsze znaleźć na to czas. Słowo „zajęty” jest bronią numer jeden w relacjach. Prawda jest taka, że ​​zawsze natkniemy się na mężczyznę, który nie dba o nas wystarczająco. Prawdą jest również, że gdy mężczyźni myślą o kimś poważnie, nie mogą się kontrolować, chcą wciąż więcej i znajdują zawsze dla niego czas.

Jeśli ktoś mówi o intymnej relacji, że to przyjaźń plus, to pragnie usprawiedliwiać swoje najgorsze zachowanie. Mężczyznę szczerze zainteresowanego nami, nic nie powstrzyma przed byciem z nami. Miłość leczy fobię zaangażowania! On nigdy nie powie czegoś w rodzaju: nie jestem gotowy na związek, czy potrzebuję czasu.

Prawdziwe szczęście zawsze przebiega według tego samego schematu: zaczyna się od randki (np. wyjściem do kina i trzymaniem się za ręce), kończy się ślubem, a każdy inny model to fikcja. Człowiek, który unika tego ostatniego kroku, tak naprawdę nas nie kocha, ponieważ: Każdy, kto twierdzi, że nie wierzy w małżeństwo, pewnego dnia będzie, tylko nie koniecznie przy nas. Co prawda są różne pary, które różnie widzą partnerstwo i związek, ale w końcu każdy tego pragnie.

Dlaczego więc kobiety wciąż całują żaby, chociaż one nawet nie twierdziły, że są Książętami? Z jednej strony obowiązuje zasada nadziei: popadamy w tryb wymówek, bo nie chcemy w żadnym wypadku myśleć, że człowiek ten zamienia się w prawdziwego drania. Ponadto: Chcemy być fajnymi kobietami, które nie mają wciąż wygórowanych wymagań względem ukochanego. Wreszcie jest również strach przed samotnością. Więc wiele z nas godzi się na okruchy szczęścia, które i tak kiedyś przestaną im wystarczać.

Niestety coraz więcej jest niedojrzałych mężczyzn, którzy wykorzystują naszą naiwność. Obiecują nam złote góry, by po chwili nas porzucić. Tym bardziej dziś w erze internetu i Medii społecznościowych. Uwodzenie stało się popularne jak nigdy wcześniej. To proste, panowie wybierają sobie ofiarę i krążą wokół niej jak rekiny. Czynią tak do momentu, gdy ona w końcu ulegnie i zacznie się żywo nimi interesować. Wtedy kończy się ich zainteresowanie nimi.

Kobieta natomiast zostaje ze złamanym sercem. Dla niektórych to tylko zabawa, a dla innych życiowa tragedia. Bycie draniem jest w modzie, same jesteśmy sobie winne, tolerując takie zachowania. Drań pozostanie zawsze draniem, nie łudźmy się, że z nami będzie inaczej. Jednak problem dotyczy nie tylko kobiet, także mężczyzn, nie brakuje bowiem kobiet, ktore to praktykują.


Lubię to! Skomentuj27 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale