Kobieta Świadoma
Prawda ponad wszystko
11 obserwujących
259 notek
145k odsłon
  192   0

Szalone baby


Jakie kobiety tworzą najlepsze związki? Co prawda w myśl zasady: Każda potwora znajdzie swojego adoratora, są różne gusta i guściki. Jednak jest grupa kobiet, która jest szczególnie poszukiwana przez płeć przeciwną. Nie obrażając innych kobiet, ale to te szalone są po prostu o wiele lepszymi partnerkami. Żyją w skrajnościach i żadna góra dla nich nie jest zbyt wysoka ani rzeka zbyt głęboka. Nic nie może stanąć im na przeszkodzie w osiągnięciu obranego przez siebie celu. I jak wszystko inne kochają z równą pasją. Zawsze dają z siebie wszystko i nigdy nie zadowalają się bylejakością.

Dlaczego? Jest wiele powodów. Chociażby dlatego, że z nimi nigdy nie będzie nudno. One podświadomie wiedzą, co zrobić, aby wszystko było interesujące. Spędzanie z nimi czasu, to czysta przyjemność. Słowo "nudno" przestaje mieć znaczenie, tu nuda nigdy nie zawita.

Ich spontaniczność doda odpowiednią ilość pikanterii do waszego życia, drodzy panowie.

Są dzikie i nieposkromione, nawet jeśli chodzi o miłość. Tu nie znajdziecie nic przeciętnego, one okazują wam swoją miłość w niesamowity sposób, w jaki można.

Nie zapominajmy o ich zaletach w sypialni, ponieważ ich definicja odkrywania waszej wzajemnej seksualności, zawstydzi nawet Vasco da Gamę.

Z nimi można swobodnie rozmawiać o wszystkich swoich dziwnych fetyszach i doświadczeniach, których nie zrozumie żadna inna osoba. Nigdy nie osądzą was. W rzeczywistości szanse na to, że podzielą się własnymi oczekiwaniami, są o wiele większe, niż w przypadku pozostałych kobiet.

Poza tym są otwarte na nowe doświadczenia i przygody. Niezależnie od tego, czy wybierają się w nowe miejsce, czy skaczą ze spadochronem, czy też upijają się, z pewnością zrobią to, co zaproponujecie bez zbędnych pytań i marudzenia.

Każdego dnia zaskakiwać was będą czymś nowym. Są typem odkrywców, zawsze poszukujących nowych, fascynujących rzeczy. Z każdym mijającym dniem znajdują coś nowego lub uczą się czegoś nowego. A dzięki nim wy też.

Mają głowę pełną planów, na które możecie liczyć zawsze i wszędzie. 

Nie udają kogoś, kim nie są, okazując swoją indywidualność. Po co udawać, żeby dopasować się do innych? To nie w ich stylu, wolą być prawdziwe. Od stylu ubierania się po odważną postawę, wszystko świadczy o ich indywidualności.

Nigdy nie zmieniają się dla kogokolwiek ani nie oczekują tego od innych, akceptując waszą indywidualność. Jeśli was kochają, kochają was za to, kim jesteście. Nic dodać, nic ująć.

Nie mają żadnych głupich napadów złości i nie zaczynają żadnych bezsensownych rozmów o podwójnym znaczeniu. Są prostolinijne i bezlitośnie szczere.

Szybko znajdują rozwiązania wszystkich problemów.

Gdy czujecie się źle, zadzwońcie do nich. One zaopiekują się wami, czasem zrobicie coś szalonego. I wszystko będzie w porządku.


One nie boją się powiedzieć, kiedy się mylicie, bez znaczenia na konsekwencje. Są zwyczajnie uczciwe, w tym, co mówią.

 Lubią czasem być spokojne, ale uprzedzą was o tym, byście się tym zbytnio nie przejmowali.

Nie lubią narzekać na swoje życie. Nie wypełnia ich żal, tylko doświadczenia. Wyciągają zawsze naukę na przyszłość ze swoich porażek. 

Nigdy nie tracą czasu, na bezsensowne rozmowy z koleżankami, czy mamusiami. A z wami rozmawiają tylko o sensownych sprawach, nie tracą go, opowiadając o sprawach, które was nie interesują.

Nie wiszą wciąż na was, nie czynią swojego życia waszym życiem. Dostajecie odpowiednią przestrzeń dla siebie, na swoje hobby, spotkania z kumplami i rodziną, czy spełnianie marzeń.

Kiedy są zakochane w was, kochają was naprawdę, całym sercem i duszą.

Na tym polega szaleństwo. Nigdy nie zabraknie pasji i zainteresowania.

Co najważniejsze, uczą prawdziwej sztuki życia: żyj każdą chwilą w pełni i po prostu baw się dobrze!

Takie kobiety to skarb, nieprawdaż?! Tylko z nimi czas przestaje istnieć, a życie nabiera smaku. Chyba nie ma mężczyzny, który nie chciałby spędzić życia z kimś takim... To całkowicie zrozumiałe.

Lubię to! Skomentuj19 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości