Blog
Zmiana stron
Hoyt
Hoyt Qui vivra verra ...czas pokaż
4 obserwujących 49 notek 75427 odsłon

Moje ostatnie komentarze

" nie znosił kiwania. Czyli kołysania statku w czasie sztormowej pogody." Marynarz Conradowski, nigdy nie użyłby nazwy piłkarskiej "kiwanie". To kołysanie określiłby chwiejbą.
A w mojej mieścinie wisi obwieszczenie pod Sądem "zapal świeczkę o 21". Kurcze, mają pecha, bo nie wiedzą, że o 21 to jest Apel Jasnogórski, więc zło znowu dobrem pokonane.
"Zjednoczeni w bólu przywódcy zachodnioeuropejskich krajów ..." Do dziś pozostali zjednoczeni w bulu i nadzieji. Pozdrowienia.
Z cudzych i budżetu państwowego - nieskończenie. To nawet jest ich życiowy cel. Płacić nie ze swoich. Bez tego okazuje się, że są marniejsi od puchu. Jak dzisiejsza prokurtor przed komisją Amber Gold - są cudem niepamięci.
"a ponadto skarbnik KOD-u okazał się być nieuczciwy i w kasie zaczęło brakować pieniędzy na słuszne, spontaniczne, antykacze zadymy"...
Będąc w stanie pełnej świadomości nie kupiłem przez 28 lat, nigdy ani jednego egzemplarza GW, nawet kiedy pracował w niej Corrylus. Z powodu kłamstwa założyciela i współpracujących z nią Maleszków. Więc jestem w szoku, że...
Ale wyśmienicie nadają się do używania ich jako siła pociągowa.Potrafią wygenerować dużo energii. Z uśmiechem na ustach, ciągną samoloty OLT EXpress. Zawziętość ich powoduje, że mogliby zostać galernikami i wozić uchodźców.


O mnie

Ci, którzy sądzą, iż wszystkim rządzi Los, nie myliliby się, gdyby się nie upierali przy tym mniemaniu.

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • " nie znosił kiwania. Czyli kołysania statku w czasie sztormowej pogody." Marynarz Conradowski,...
  • A w mojej mieścinie wisi obwieszczenie pod Sądem "zapal świeczkę o 21". Kurcze, mają pecha,...
  • Pozdrawiam serdecznie :)