Blog
pogodne marzenia
Pogodny
Pogodny dawniej Mikker
12 obserwujących 312 notek 344054 odsłony
Pogodny, 12 czerwca 2017 r.

Był KOD. Teraz są Obywatele RP a kto później?

202 10 0 A A A

Tak sobie patrzę na to co robią dzisiaj następcy KOD-u, czyli Obywatele RP na Krakowskim Przedmieściu,  i zachodzę przy tym w głowę kto ich zastąpi na pozycji gdy się ostatecznie wypalą? Bo to że się kiedyś wypalą jest przecież tylko kwestią czasu.

Komitet Obrony Demokracji w rozumowaniu polityków PO i ludzi ze służb będących na ich usługach, którzy ów ruch wylansowali również miał być wieczny. Baa, miał nawet przejąć władzę w Polsce z rąk PiS-u w stylu "ludowo - bolszewickim".

Niestety,  Komitet jako pokłosie komuchów miał to do siebie że musiał kraść, więc zaraz okradł sam siebie, bo tak miał zapisane w genach, Obrona więc zdechła, a Demokracja jak żyła tak do dzisiaj żyje i ma się dobrze.

Ale nim KOD się rozsypał na tysiąc i jeden drobiazgów schodząc ze sceny w atmosferze skandalu; Nim pewna mucha przestała brzęczeć w Sejmie, zdążył wspomniany KOD  znieść w ukryciu jajo, z którego wylęgły się larwy o nazwie Obywatele RP,  te zaś jak tylko przybrały odpowiednią postać zmieniły formułę rozmów z legalnie wybraną władzą na inną, bo o ile wzorem dla Kijowskiego był w miarę kulturalny prezes klubu sportowego Grzegorz Schetyna, to już wzorami dla szefa Obywateli Pawła Kasprzaka są Władysław Frasyniuk i Lech Wałęsa, czyli emerytowane jastrzębie z gatunku urbanowatych.

Dlatego  Obywatele niosą wprawdzie w dłoniach  białe róże  jako znak pokoju i demokracji, pokrzykując przy tym głośno, grożąc i  bluźniąc, ale trzeba wziąć pod uwagę że również i to zachowanie nie będzie trwało w nieskończoność. Oni też jak ojciec KOD z czasem się rozlecą i znikną, bo krótkie jest przecież życie larw i owadów, ale nim się rozsypią w proch i pył,  zgodnie z tradycją rodzinną oni też zniosą w ukryciu jajo. Obstawiam że będzie to ostatnie jajo w szeregu jaj  znoszonych przez całe lata PRL i III RP, a przy tym będzi ono niezmiernie cuchnące, gdyż na padlinie przodków powstanie, a nazwie się to co z niego się wylęgnie...Polski Pas Szachida!

Wcale nie żartuję z tą nazwą. Opozycji z desperacji że PiS rządzi i będzie rządził niezagrożony dalej pęknie wreszcie kiedyś żyłka wytrzymałości, i z totalnej rozpaczy że stoją nad przepaścią podejmą się ostatecznego rozwiązania żeby pociągnąć w nią resztę. Aby tego dokonać poszukają więc rozlewu krwi (jakieś bomby, koktajle Mołotowa, akty sabotażu), i może dobrze? bo wówczas mielibyśmy doskonały punkt zaczepienia aby wreszcie raz na zawsze uwolnić się od tego krępującego nasz kraj post komunistycznego swądu.

Opublikowano: 12.06.2017 09:19.
Autor: Pogodny
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Map

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Nawet z k*rwy syn będzie czymś lepszym niż ta lewacka banda gotowa zabić własne dzieci,...
  • Polskie plaże j jeziora z górami zatłoczone turystami. I gdyby nie te huragany i bandy...
  • Kraków wabi wielbłądników bardziej od Warszawy Np. Festiwalem Muzyki Żydowskiej.

Tematy w dziale Polityka