Drogeria internetowa - bezpieczne zakupy.
Drogeria internetowa - bezpieczne zakupy.
Horex.pl Horex.pl
539
BLOG

Twardy lockdown. Nowe obostrzenia a bezpieczne zakupy

Horex.pl Horex.pl Moda i uroda Obserwuj temat Obserwuj notkę 1

Popularność kosmetyków naturalnych jest coraz większa i jest to trend towarzyszący branży beauty od kilku lat, jednak w trakcie pandemii zainteresowanie nimi nasiliło się jeszcze bardziej. Dlaczego? Przyczyn może być kilka. Klienci stają się coraz bardziej świadomi i stawiają na produkty pielęgnacyjne bazujące na naturalnych substancjach, pozbawionych sztucznych dodatków. Po drugie, kosmetyki naturalne uznawane są bezpieczne dla skóry – również wrażliwej i wymagającej, a na tym zależy klientom, którzy zamawiają kosmetyk przez internet po raz pierwszy i chcą uniknąć ewentualnych negatywnych skutków jego stosowania.

Kosmetyki naturalne bazują na składnikach pochodzących wyłącznie z natury. Kategoria ta obejmuje produkty do pielęgnacji, higieny, kąpieli, a także makijażu. Nie brakuje również marek, które z myślą o środowisku, tworzą ekologiczne środki czystości. Drogeria internetowa horex.pl oferuje szeroki asortyment kosmetyków z substancjami roślinnymi i naturalnymi ekstraktami. Pod względem portfolio produktowego w tej kategorii, jest jednym z najsilniejszych graczy na polskim rynku.

Wśród czołowych marek, które pokochały Polki i Polacy, wymienić można chociażby Annabelle Minerals, Nacomi, Etja, Herbaria, Green Pharmacy czy Yope. Wewnętrzne analizy przedsiębiorstwa wykazały, że w ostatnich miesiącach, kosmetyki naturalne zanotowały kilkunastoprocentowy wzrost, co widoczne jest w koszykach zakupowych klientów drogerii.


kosmetyki online

Zostań w domu – zamów online i zatroszcz się o siebie

Apel o pozostanie w domu, w obliczu kolejnej fali pandemii, wybrzmiewa na nowo. Do tego coraz głośniej , gdyż dzienna liczba zachorowań rośnie w zatrważającym tempie. Nowe, bardziej agresywne, warianty koronawirusa mają przełożenie na na coraz trudniejszą sytuację w służbie zdrowia, przyrastająca liczbę zajętych łóżek szpitalnych oraz – niestety – zgonów.

Twardy lockdown i nowe obostrzenia mają zahamować poziom transmisji wirusa i poprawić sytuację w polskich szpitalach, które już pracują na skraju swoich możliwości i wydajności. Żadne restrykcje nie przyniosą jednak rezultatu, bez społecznej odpowiedzialności, a więc konieczności ich przestrzegania.

XXI wiek i rozwój technologii daje nam mnóstwo możliwości i rozwiązań, z których warto korzystać podczas izolacji. Praca zdalna, wideokonferencja, internetowe spotkania z bliskimi... Choć te rozwiązania nie zastąpią nam bliskości drugiego człowieka, interakcji i bezpośredniej rozmowy, warto z nich skorzystać chociażby dlatego, by nasze życie społeczne, zawodowe i prywatne, jak najszybciej powróciło do normalności.

Wybierając bezpieczeństwo, wybierzmy zakupy internetowe, które całkowicie eliminują ryzyko zakażenia i dalszego rozprzestrzeniania się wirusa. Dzięki nim możemy możemy zrealizować bieżące potrzeby i zamówić wszystko, czego potrzebujemy, pod same drzwi.

Kanał online, stał się podstawowym miejscem wymiany dóbr i usług. Choć zakupy w sieci nie mają żadnych tajemnic przed młodymi, w wirtualnym świecie doskonale odnajdują się również starsze pokolenia.

Zamknięcie galerii handlowych oraz domowa izolacja nie oznaczają rezygnacji z pielęgnacji i dbania o siebie. Wręcz przeciwnie! W tym trudnym czasie warto wesprzeć swój organizm od wewnątrz i zewnątrz. Drogeria internetowa horex.pl oferuje bogaty asortyment produktów: dla kobiet, mężczyzn dzieci – do pielęgnacji czy makijażu, a także nieograniczony wybór perfum kosmetyków naturalnych zdrowej żywności czy suplementów diety.

Klient otrzymuje dostęp do najszerszego w e-commerce asortymentu towarów drogeryjnych i w jednym miejscu, w ramach jednej transakcji, może dokonywać regularnych zakupów, ograniczając potrzebę wizyt w lokalnych drogeriach. Warto podkreślić, że oferta horex.pl obejmuje wszystkie produkty, z wyjątkiem marek własnych, które są w oferowane w popularnych sieciowych drogeriach i perfumeriach. Wszystko dla piękna w jednym miejscu – zostań w domu, chroń siebie i innych – wybierz bezpieczne i kompleksowe zakupy online!


Horex.pl
O mnie Horex.pl

Nowości od blogera