Planujesz karierę zawodową w Wielkiej Brytanii - sprawdź, jak oszczędzić na wymianie funta

Londyn
Londyn
Wykop

Każdego roku wielu Polaków wybiera zagraniczne kraje, aby rozpocząć lub rozwinąć swoją karierę zawodową. Bardzo popularnym kierunkiem jest Wielka Brytania. Atrakcyjne zarobki dla osób z kierunkowym lub wyższym wykształceniem oraz dużo wyższe stawki godzinowe dla niskowykwalifikowanych pracowników – to wszystko sprawia, że Polacy bardzo chętnie wyjeżdżają do Anglii w celach zarobkowych.

Atrakcyjne zarobki w funtach dla Polaków

Funt, jako waluta Wielkiej Brytanii ma od lat bardzo atrakcyjny kurs dla nas Polaków. Osoby legalnie zatrudnione w Anglii, w tym imigranci mogą liczyć na stawkę godzinową w wysokości 6,50 funta. W przeliczeniu na złotówki to naprawdę znacząca kwota, bardzo często nie do osiągnięcia na polskim rynku pracy. W związku z tym bardzo wielu z nas decyduje się na emigrację, szczególnie czasową, aby dorobić. Co ważne Anglicy bardzo cenią Polaków, szczególnie jeżeli chodzi o doświadczenie i zaangażowanie w wykonywaną pracę. To wszystko i jeszcze więcej sprawia, że niektórzy regularnie wyjeżdżają na Wyspy w celach zarobkowych po pewnym czasie decyduje się osiąść tam na stałe.

Wymiana funta – jak oszczędzić?

Na rynku dostępnych jest kilka możliwości wymiany walut. Mają bardzo zróżnicowane warunki wymiany, kursy walut i często są bardzo czasochłonne. Wśród osób, które regularnie wymieniają funty zarobione za granicą największą popularnością cieszą się oferty banków, kantory online oraz platformy wymiany walut. Wygrywają one w przedbiegach z tradycyjnymi kantorami, bo oferują lepsze kursy walut, brak kolejek i możliwość dokonania transakcji online bez wychodzenia z domu. Wśród źródeł internetowych należy również wskazać lidera. Kurs funta oferowany online również może się znacząco różnić. Kantor internetowy oferuje zazwyczaj jeden z najlepszych kursów, który możesz sprawdzić na https://internetowykantor.pl/kurs-funta/. Kantor online to także brak ukrytych opłat za dokonanie transakcji oraz możliwość wymiany funta o każdej porze i to przez siedem dni w tygodniu. Co więcej kurs funta jest aktualizowany co kilkanaście sekund, co pomaga uzyskać najlepszą ofertę na rynku.

Zarabiasz w funtach - wymieniaj najkorzystniej!

Kantor online to sprawdzony sposób na atrakcyjny kurs funta i brak ukrytych kosztów. To najpopularniejsze i najczęściej wybierane rozwiązanie przez Polaków, którzy pracują obecnie za granicą. Mogą wymienić funta po jednym z najlepszych kursów, zawsze i o każdej porze, a to wszystko bez wychodzenia z domu i w pełni bezpiecznie! To najkorzystniejsza opcja dla każdego bez względu na wysokość zarobków!


Wykop
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę