164 obserwujących
9122 notki
24122k odsłony
  3801   0

Bernie Sanders skradł show Joe Bidenowi. Zdjęcie z inauguracji stało się hitem internetu

Bernie Sanders na inauguracji Joe Bidena. fot. PAP/EPA
Bernie Sanders na inauguracji Joe Bidena. fot. PAP/EPA

Podczas zaprzysiężenia nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych najwięcej uwagi przykuł jego dawny rywal w prawyborach Partii Demokratycznej. Zdjęcie Berniego Sandersa stało się przedmiotem licznych przeróbek w internecie.

W środę w Waszyngtonie odbywała się inauguracja Joego Bidena na 46. prezydenta USA. W ceremonii uczestniczyli m.in. byli prezydenci, sędziowie Sądu Najwyższego i członkowie Kongresu oraz gwiazdy. Wśród zaproszonych znalazł się również Bernie Sanders, 79-letni senator z Vermont, który wiosną był głównym przeciwnikiem Bidena w wyścigu o nominację na kandydata Demokratów w wyborach prezydenckich.

Sanders uznawany jest za jednego z liderów lewego skrzydła Partii Demokratycznej. Od lat konsekwentnie głosi hasła równości społecznej. Senator cieszy się dużym poparciem wśród młodych Amerykanów o czym też świadczy jego popularność w sieci.

Uwagę fotografów i internautów zwróciły grube, wełniane rękawiczki, które Sanders założył na środową ceremonię. Senator miał je na sobie już podczas kampanii w prawyborach na początku 2020 r. Sanders otrzymał je od Jen Ellis, nauczycielki z jego stanu Vermont, która produkuje takie rękawiczki z używanych swetrów i butelek.

Bernie Sanders na inauguracji Joe Bidena.
Bernie Sanders na inauguracji Joe Bidena. fot. Twitter

Zdjęcie Sandersa błyskawicznie zyskało popularność i zostało wielokrotnie przerobione przez internautów.Oto najlepsze przeróbki.

Zobacz galerię zdjęć:

Bernie Sanders - memy.
Bernie Sanders - memy. Bernie Sanders - memy. Bernie Sanders - memy. Bernie Sanders - memy. Bernie Sanders - memy. Bernie Sanders - memy. +1 zdjęcie +2 zdjęcia

KJ

Lubię to! Skomentuj46 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka