Gwiazda rocka nie zagra w Polsce. Przeprosiła fanów

Amy Lee wokalistka Evanescence. Źródło: commons.wikimedia.org
Amy Lee wokalistka Evanescence. Źródło: commons.wikimedia.org
Zespoły Evanescence oraz Within Temptation miały wystąpić 5 grudnia na gliwickiej Arenie. Niestety, ze względu na chorobę wokalistki Amy Lee, grupa zdecydowała o odwołaniu koncertu. W związku z tym Within Temptation zagra dłuższy koncert.

Evanescence odwołuje koncert w Polsce 

Grupa Evanescence oraz Within Temptation miały zagrać swoje koncerty 5 grudnia na gliwickiej Arenie. Choroba Amy Lee wyklucza jednak te plany. 

"Jesteśmy absolutnie załamani, że nie będziemy mogli zagrać dla was dzisiaj wieczorem. Naszą ekipę nieustannie nęka choroba, która mimo wszelkich działań zapobiegawczych, właśnie opanowała mój głos. Mój lekarz powiedział, że w takim stanie nie mogę występować, jeśli nie chcę go uszkodzić, więc robię wszystko, co mogę, żeby wyzdrowieć, byśmy mogli dokończyć tę trasę" - przekonuje w oświadczeniu Amy Lee.

"Wiem, że jesteście rozczarowani, uwierzcie mi, że my też jesteśmy, to jest po prostu jedna z tych rzeczy, które są poza naszą kontrolą. Czekaliśmy na ten koncert od dłuższego czasu i już szukamy sposobów, by wam to wynagrodzić. Pamiętamy o Was, jesteśmy Wam wdzięczni za to, że znów nas tu sprowadziliście, że słuchacie naszej muzyki, że Wasze serca są na nas otwarte, wiemy co to znaczy. Obiecujemy, że wrócimy" - zapewnia wokalistka. 

Within Temptation zagra dłuższy koncert

W związku z nieobecnością muzyków z Evanescence, Withing Temptation zagrają dłuższy set. To jednak nie zadowala fanów, którzy wybierają się na dzisiejszy koncert. 

"Ciekawe, czy koncerty w Hamburgu i Berlinie się odbędą. Wiadomo, niemiecki fan jest ważniejszy i będzie cudowne uzdrowienie", "To chyba jakiś żart" – czytamy w komentarzach pod oświadczeniem. 

Amerykańska grupa Evanescence została założona w 1995 roku przez wokalistkę Amy Lee oraz gitarzystę i autora tekstów Bena Moody'ego. Debiutancki krążek grupy, pt. "Fallen" ukazał się na wiosnę 2003 roku. Pierwszy singiel z tej płyty, utwór "Bring Me To Life" z gościnnym udziałem Paula McCoya z formacji 12 Stones do dziś pozostaje największym przebojem zespołu. W serwisie YouTube numer wysłuchało ponad 1,1 mld osób. 

MP

Czytaj dalej: 

Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura