Fot. Instagram
Fot. Instagram

Skandal w Auschwitz. Młoda celebrytka robiła sobie wyzywające zdjęcia

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 75
Czy granice głupoty zostały już przekroczone? Okazuje się, że nie. Polska gwiazda młodego pokolenia, Vanessa Rojewska, pochwaliła się na Instagramie swoją wycieczką do dawnego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. Influencerka na zamieszczonym w sieci filmiku radośnie jeździ na rowerze między wieżyczkami strażniczymi ubrana w obcisłe szorty i bluzkę z dekoltem.

Rojewska pojawiła się w Auschwitz. I wywołała skandal

Chociaż przez lata w Internecie regularnie wybuchały afery wokół niewłaściwych zachowań turystów zwiedzających dawny obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau, zdaje się, że niektórzy ludzie nigdy nie zrozumieją powagi tego miejsca. Co jakiś czas w mediach pojawia się kolejna informacja o osobach, które odwiedziny w tym tragicznym dla naszej historii miejscu traktują jak wycieczkę do lunaparku.

Jednak co innego, kiedy jest to występek jakiegoś losowego turysty, a co innego, kiedy takie zachowanie promuje gwiazda młodego pokolenia. Vanessa Rojewska, 17-letnia influencerka jest obserwowana na Instagramie przez niemal 250 tysięcy osób pochwaliła się niedawno swoją wycieczką do Oświęcimia.


Wyzywająco ubrana celebrytka w obozie zagłady

Rojewska na serii filmików ubrana była w obcisłe szorty i bluzkę z dużym dekoltem. Podczas, gdy w tle grał klubowy utwór o przygodnym seksie "She Doesn't Mind" Seana Paula, influencerka przemykała na rowerze obok wieżyczek strażniczych obozu zagłady, w którym życie straciło ponad milion osób. Całość skwitowała podpisem "Pozwiedzane!", jakby właśnie wróciła z plaży.

Zachowanie 17-letniej celebrytki nie umknęło uwadze internautów, a ona sama usunęła już skandaliczne wideo. Mimo to, temat wciąż oburza wielu użytkowników sieci.

"Dramatyczny brak wyczucia. Zastanawiam się - czy naprawdę obecne pokolenie jest tak gruboskórne i pozbawione minimum kultury, empatii czy zwykłego człowieczeństwa?"; "Te generacja jest stracona…"; "Pokazuje przede wszystkim braki w edukacji, bo jakby ktoś wiedział, to by czegoś takiego nie nagrał"; "Podejrzewam, że ta blondyna nawet nie wiedziała co to za budynki" - skomentowali oburzeni internauci. 


Salonik24

Fot. Vanessa Rojewska. Źródło: Instagram

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości