PATRIOTYZM -"pro publico bono"
OTO JAK ZBADANY ZOSTAŁ WRAK Tu-154 PRZEZ ekipy "MAKdonaldów"!
8 obserwujących
93 notki
102k odsłony
736 odsłon

Prorządowe TVP i inne GŁÓWNE media manipulują PRAWDĄ? Wrzutka o SKOK-ach.

Wykop Skomentuj10

Proszę obejrzeć materiał:

http://tv-trwam.pl/film/polski-punkt-widzenia-sytuacja-skokow

Również ten:

Cały dzień wczoraj czekałem na informacje w głównych mediach a zwłaszcza w tych publicznych o SKOKACH w kontekście PRO CIVILI, WSI...oraz tego co wiadomo na temat osób zaangażowanych w działalność wołomińskiego SKOKU ,który upadł. Sprawa bardzo niewygodna dla obecnego prezydenta. Nie doczekałem się przykładowo transmisji z posiedzenia Zespołu Parlamentarnego objaśniającego te sprawy (UWAGA!) WŁAŚNIE w tym dniu lub najmniejszego komentarza na te tematy. Mafiozi w SKOKU Wołomin tolerowani przez PO nadzór KNF robili co chcieli z tą placówką ale w publicznych mediach ani "du du". Media główne natomiast,co zrobiły?

Przykryły tę drugą stronę medalu PO napaścią na PiS i senatora Biereckiego tą sprawą sprzed 5 lat tak jakby ona obowiazywała dzisiaj. Wydumały sobie pseudo AFERĘ finansową przed wyborami prezydenckimi a tymczasem senator zwyczajnie pomnażał wtedy majątek czyli wzbogacał SKOK o nowe środki. W mediach opozycyjnych TV-Trwam wieczorem wyjaśniał to p.Biernacki a TV-Republika transmitowała wyjaśnienia PiS w kwestii SKOKów. Jak widać obrzucenie błotem przez główne media opozycji (patrz ich kandydata na prezydenta) jest ważniejsze niż PRAWDA. Pan Biernacki wytacza proces pomawiającym ponieważ nie poczuwa się do winy(wypowiedź wyżej w Trwam)  ale cóż wiadomo ,że jego rezultat będzie już po wyborach. Taka to brudna kampania PO już trwa. Ja w swojej notcę zwracam głównie uwagę na tę  zakłamaną postawę TVP,TVN,Polsat ,SuperStacji...itp mainstreamowe "źródła wiedzy" ,które przemilczają niewygodne dane o nieprawidłowościach w SKOKach i nie informują nas o tym co ma w tej sprawie do powiedzenia strona przeciwna. Te media służą wyłącznie do stawiania zarzutów opozycji. Tak ,,.tak to one służą do podpalania Polski tj. napuszczania jednych na drugich .A potem z ognia tych starć wyławiają wybawców chaosu .Tak wygląda zawodowe manipulowanie obrazem i jego brakiem wtedy gdy to jest politycznie poprawne czyli w czasie nadchodzących wyborów.

Na stronach TVN ale (UWAGA!) tylko internetowych pojawia się to:

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/pis-pyta-o-powiazania-prezydenta-i-politykow-po-ze-skok-wolomin,525816.html

A więc Drodzy Państwo włączajmy mainstreamowe TELEWIZORY ale nie wyłączajmy myślenia(czyli internetu :-)  ! Tylko internet daje pełen wachlarz informacyjny dzisiaj.

Tu relacja z posiedzenia parlamentarnego:

http://wpolityce.pl/polityka/237822-silny-cios-w-wiarygodnosc-bronislawa-komorowskiego-kto-tworzyl-parasol-ochronny-nad-przestepstwami-ludzi-wsi

http://wpolityce.pl/polityka/237829-zobacz-co-wiaze-bronislawa-komorowskiego-z-skok-wolomin-i-ludzmi-z-wsi

Pełną relację z 19.03.2015 zamieści pewnie TRWAM to zaktualizuję ,bo TVN na pewno tej relacji nie zamieści u siebie na portalu to jak 2x2. (edytowałem i filmik jest już wyżej)

Zastanawiam się co jeszcze wrednego przed wyborami media głównego nurtu wymyślą by bronić swoich "chlebodawców" czyli rząd i prezydenta? Ta wrzutka o SKOKach, IMO ,jest typowym zagraniem "G"MEDIÓW na atak w ramach wybielania zaangażowania Komorowskiego w WSI i ich wpływu na konkurencyjne dla obcych banków SKOKi w celu rozwalenia tych kas od środka. 

Te "szambomby" na PiS są na szczęście rozbrajane przez media prawicowe,które się rozwijają i niech je Bóg prowadzi.PRAWDA jest istotą przekazu mediów zwłaszcza tych informacyjnych.Fikcję niech tworzą sobie filmy fabularne,ale jak widać PRL-bis MATRIX ma dalej być serwowany i lemingizować Polskę.

Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale