Blog
Kontekst
Antoni Dudek
Antoni Dudek Historyk i politolog
185 obserwujących 207 notek 756581 odsłon

Moje ostatnie komentarze

Może "pozbawić reelekcji", ale dopiero za trzy lata. A do tego czasu bez wspracia PAD niewiele już prezes zdziała.
Historia pamięta i o Poniatowskim i o Zajączku. A czy PAD będzie miał lepsze notowania od poprzedników, to czas pokaże. W przeciwieństwie do nich ma jeszcze przynajmniej trzy lata.
Zaiste porównanie Konstytucji 3 Maja do trzech ustaw Ziobry to dowód głebokiej orientacji politycznej. Mnie na taką rzeczywiście nie stać i pozostanę w klubie filmowym.
A czy ja go porównuje z Piłsudskim? Miejsce w historii Polski ma każdy prezydent RP wybrany w wyborach powszechnych. Tyle, że o jednych napiszą w przyszłości więcej, a o innych mniej.
" PAD JK do pięt nie dorasta i nie byłoby PAD, gdyby nie JK - nie na odwrót". To dlaczego JK nie wystartował w wyborach prezydenckich w 2015 i nie pokonał BK już w pierwszej turze? Naród mamy za ciemny?
@A.MERIGO Prezes Kaczyński jest tak doświadczonym politykiem, że doskonale zdaje sobie sprawę jak mogą być wykorzystane jego wypowiedzi. Doświadczył już tego wielokrotnie w przeszłości, a jednak wciąż powraca do pewnych...
@SYLWAN Uprzejmie informuję, że Krzysztof Szwagrzyk otrzymał (podobnie jak i ja) zaproszenie do sektora VIP-ów na pl. Piłsudskiego i obaj z niego nie skorzystaliśmy. Staliśmy na placu niedaleko siebie.
@SOWINIEC Ocena Panteonu to kwestia gustu - nie będę polemizował.Mnie się podoba. Natomiast śmiem wątpić by dzisiejsza uroczystość pomogła PO w październikowych wyborach. Pozdrawiam z Warszawy, gdzie wszystko robi się oczywiście...
@N-KA Gwizdy w takim miejscu i chwili dowodzą braku elementarnej kultury osobistej. I niczego więcej.


Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Dziękuję
  • Może "pozbawić reelekcji", ale dopiero za trzy lata. A do tego czasu bez wspracia PAD niewiele...
  • Historia pamięta i o Poniatowskim i o Zajączku. A czy PAD będzie miał lepsze notowania od...