2 obserwujących
92 notki
26k odsłon
  162   0

Pochwała i przyzwolenie na seksualne wykorzystywanie kobiet przez pisowskie elity.

     Dzisiaj wychodzą na jaw kolejne szczegóły na temat Miss Generation. Modelka opowiada że:

"- Nie chcę opisywać wszystkiego w szczegółach, jak to się działo między mną a nim. Jest mi już wystarczająco trudno rozmawiać z tobą na ten temat. (…) Nigdy nie użyłam słowa gwałt. Ale w szpitalu byłam przesłuchiwana przez policjantów. To oni doszli do wniosku, że to historia molestowania seksualnego/gwałtu"

     Ponieważ oskarżony to gwiazda partyjnej telewizji to od razu miłośnicy pis zaczynają bronić swojego idola i oskarżać młoda dziewczynę że to jej wina.

     Stosunki damsko męskie są rzeczą bardzo skomplikowaną i zdarza się że podobne oskarżenia są wynikiem nie złej woli mężczyzny, co chęci zemsty kobiety która nie osiągnęła swoich celów lub dwuznacznej postawy kiedy samemu się nie wie co się che. Jest to temat bardzo trudny i nie należy go osądzać nie znając wszystkich szczegółów zajścia.

    Jednak tu nie mamy do czynienia ze stosunkiem dwóch młodych ludzi którzy wyniki braku doświadczenia błędnie interpretują niektóre sygnały a jest to stosunek:

- sędziego konkursu z jedną z uczestniczek,

- Ojca i męża z kilkadziesiąt lat młodszą kobietą

- nową pisowską elitę która miała odbudowywać moralność w Polsce która w następujący sposób pnie się w partyjnej karierze https://www.youtube.com/watch?v=aRBMB2sTqbA


    Nie wierzę że młoda dziewczyna zauroczyła się w Jakimowiczu i była to kwestia miłości, ponieważ obecny Jakimowicz ani nie jest atrakcyjny ani czarujący a czasy kiedy był atrakcyjny dla płci przeciwnej minęły jakieś dwie dekady temu. Jest to typowy cwaniak i oportunista który w żałosny sposób po przez podlizywanie się wykorzystuje obecną sytuacje w Polsce aby odnosić własne korzyści.

    Jakimowicz to typowy przykład nowych pisowskich elit który cynicznie odgrywa rolę jaką mu partia przydzieliła dla zaspakajania swoich pragnień.

Sędzią nie może być osoba która ulega wdziękom kobiet i nie umie zastopować swojej chuci

Przykładny Ojciec i mąż nie może sypiać z dziewczynami w wieku swoich dzieci

Nowa moralność nie może się opierać na idolach którzy postępują w ten sposób.


    Czy jakiś miłośnik pis potępi Jakimowicza za wykorzystanie swojej pozycji aby wykorzystać młodą kobietę?

Ależ skąd. Jakimowicz urósł w ich oczach jako maczo któremu kobiety nie wybaczą. Nie dość że nastało kacze prawo i sprawiedliwość to jeszcze mamy kaczą moralność, wszyscy zwolennicy pis biją brawo Jakimowiczowi i będą go bronić jak niepodległości w końcu to ich nawa elita i nowe bóstwo. "dobra" zmiana się rozpędza i w swojej doskonałości popada w coraz większe absurdy.


    Czy wyobrażacie sobie co by się stało ze sędzia programu TVN gdyby się okazało że spał z uczestniczką konkursu albo któraś z gwiazd tej telewizji która ma dzieci i żonę miał romans z młodszą kobietą? Pisowski lud chciałby spalić żywcem takiego lewaka za demoralizacje ale że to nasz zrobił to da mu się medal.

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale