3 obserwujących
146 notek
41k odsłon
  715   0

Oto jak TVP manipuluje dowodami na Gersdorf! To jest zwykłe polowanie na czarownice!

Na starcie kilka słów wyjaśnień.

Na podstawie nagrania jakie istnieje z tego wypadku trudno stwierdzić co właściwie się stało. Na bazie tego nagrania nie jestem w stanie stwierdzić ani winy, ani niewinności kierowcy czarnego Subaru i ta notka nie jest analizą przebiegu tego wypadku.

Oczywiście jeżeli ktoś spowoduje wypadek powinien ponieś karę ale nie uważam aby ktoś kto spowodował wypadek był złym człowiekiem i by był to dowód na to że ten człowiek w przeszłości robił coś złego.

Sam mam prawo jazdy 25 lat i tylko jedną kolizje z przed 25 lat kiedy wypadłem z zakrętu, gdzie na szczęście nikt nie został ranny. Nie oznacza to że nigdy nie popełniłem groźnych błędów, a oznacza to jedynie że kiedy z powodu nieuwagi lub własnej głupoty zrobiłem coś niebezpiecznego na drodze, to miałem na tyle szczęścia że nie skutkowało to zajściem niebezpiecznego zdarzenia. Każdy kierowca może mieć podobne zdarzenie jakie miał samochód którym podróżowała Gersdorf.

To na co chciałbym zwrócić uwagę to na kolejną manipulacje widzami jaką dopuściła się TVP.

Najpierw nagranie ze zdarzenia puszczone w Polsacie

W 48 sekundzie po lewej stronie pokazuje się czarne subaru a w 54 sekundzie filmik się kończy w momencie kiedy wydaje się że motocykl przegonił ten samochód.

TVP pokazało to nagranie w następujący sposób

Czarne Subaru widzimy w 3 sekundzie a koniec nagrania które kończy się w tym samym momencie które kończyło się nagranie z Polsatu jest w sekundzie 17.

TVP celowo pokazała sześcio-sekundowe nagranie w 13 sekund i celowo zwalniając tempo nagrania przy samym końcu aby widz odniósł wrażenie że czarne Subaru zaczęło się zatrzymywać, co jak widzimy na nagraniu bez zwolnienia nie miało miejsca.

TVP nieustannie manipuluje widzem i nie dajcie się nabierać na tak prymitywną nagonkę.

Takie wypadki się zdarzają i należy je wyjaśnić ale to co robią prawicowe media, starając się zrobić z tego następną tragedię Narodową i dowodzić że skoro samochód którym jechała Gersdorf był blisko wypadku, to oznacza że w Polsce mamy jakąś kastę sędziowską to jest poziom propagandy na poziomie Rosji Putina.

Powiem też szczerze że nie wiem czemu ten samochód został zarekwirowany. Jeżeli był kontakt między tym samochodem a motocyklistą, to przy tak dużej prędkości musiał by zostawić widoczne ślady (wgniecenia, zadrapania), które można zidentyfikować w kilka minut podczas oględzin samochodu. Jeżeli takich śladów nie było to czemu ma służyć rekwizycja? Co oni chcą na tym samochodzie znaleźć? Jeżeli przy oględzinach tego samochodu nie znaleziono śladów kontaktu z innym pojazdem a nagle te ślady tam się pojawią, to niestety obecnie Polska niczym wiele się nie różni od Rosji.

Lubię to! Skomentuj16 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale