antyoszolom antyoszolom
243
BLOG

PIS zniszczył autorytet Kościoła i teraz bierze się za niszczenie JPII

antyoszolom antyoszolom Polityka Obserwuj notkę 8

     W całej tysiącletniej historii Polski nikt nie zaszkodził tyle Kościołowi Katolickiemu w Polsce jak zrobiła to partia Jarka Kaczyńskiego. A wielu próbowało wcześniej zlaicyzować Polaków z mizernym skutkiem aż do teraz. Oczywiście że proces laicyzacji i tak by nastąpił niezależnie od tego kto by rządził ale tak skuteczne zohydzenie instytucji Kościelnych jakie robi PIS, jedynie bardzo przyspiesza ten proces. Paradoksalnie najprawdopodobniej Jarosław Kaczyński zostanie zapamiętany jako ten, który zastał Polskę Katolicką a zostawił ją laicką.

    Wykorzystywanie przez Jarka Kościoła (za przyzwoleniem Biskupów) do brutalnej walki politycznej spowodował najpierw na odtrącenie ze wspólnot tych co głosowali na Tuska a obecnie odrzuca się wszystkich którzy nie wychwalają jedynej słusznej partii. W ten sposób skutecznie odzwyczaja się od chodzenia do Kościoła ogromnej rzeszy Polaków, którzy zapewne gdyby nie upolitycznienie Kościoła to dalej by do Kościoła chodziło, tak ja byli nauczeni w dzieciństwie.

    Teraz Rządzącym którym sypie się grunt pod nogami (mnożą się problemy gospodarcze a Polaków zjada drożyzna) szukają tematu zastępczego aby odwrócić uwagę ludu od ich coraz gorszej sytuacji ekonomicznej, postanowili więc oni wrzucić do brudnej gry politycznej autorytet Jana Pawła II, czyli po raz kolejny cynicznie uzyskać jakieś korzyści polityczne czyimś kosztem.

    Rolą dziennikarzy jest informować społeczeństwo o działaniu różnych instytucji w Państwie i jeżeli zdobyli oni informacje że Papież ukrywał pedofilów to ich obowiązkiem jest poinformowanie o tym społeczeństwa. W reportażach dziennikarzy, oprócz akt bezpieki są zeznania ofiar księży pedofilów oraz osób z otoczenia Jana Pawła II które potwierdzają że informowali go o tym co się działo a on nie reagował. Każdy może się z tymi reportażami zapoznać i na ich podstawie wyrobić sobie o tym zdanie.

    Póki nie skończy się praktyk z ukrywaniem i przemilczaniem zbrodni których dopuszczają się duchowni, póty te zjawiska pedofilii w kościele będą trwały i będą krzywdzone kolejne dzieci przez pedofilów którzy wykorzystują kościół jako instytucje ochronną dla ich zwyrodniałych upodobań.

    PIS cynicznie zaczyna grać kartą Jana Pawła II w swoich brudnych politycznych zagrywkach i im częściej będzie wstawiał podobiznę JPII na swoje polityczne sztandary tym bardziej będzie zohydzał tą postać coraz większej liczbie polaków. Za chwile Jan Paweł II będzie się kojarzył jedynie z politykami PIS i procederem ukrywania pedofilów w kościele i z niczym innym.

    PIS zniszczy wszystko czego się dotknie.

antyoszolom
O mnie antyoszolom

Ten kto szczuje na Polaków jest moim wrogiem.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka