12 obserwujących
265 notek
141k odsłon
97 odsłon

Książe Zbyszko z nieBogdańca i siły powietrzne

Wykop Skomentuj2

dobra zmiana dobrze żyje

Strasznie nam się ta Dobra Zmiana, Skromna Władza Blisko Ludzi rozpaskudziła i wyalienowała. A także wykształciła – głównie w żuchwach i pobudowała – blisko ludzi, ale w środku lasu. Nasz Zbyszko, kiedyś efebowaty delfin prezesa, jak się okazało niedoszły – bardzo urósł – na Zbigniewa – ministra, o mały pikuś wicepremiera. Więc jako minister poważny stateczny, prokurator generalny Zbigniew Ziobro postanowił zamieszkać,  jak na Dobrą Zmianę Blisko Ludzi przystało – czyli w środku lasu koło Skierniewic, w miejscowości o swojsko brzmiącej nazwie  – Jeruzal.


Można powiedzieć , że nasz Pan Minister, niemal wicepremier stał się – niemalże – księciem na Jeruzalu – tak dalece, że władaniem swym objął przestrzeń powietrzną nad swym księstwem, choć nie wiemy do jakiej wysokości to władanie sięga.
Dość, że latać mogą nad Księstwem samoloty bojowe, rządowe – ale tylko o statusie HEAD, sanitarne – reszta won! Zakaz lotów nad księstwem. Nie wiemy, czy kolega ministra Błaszczak w przypadku złamania zakazu będzie podrywał klucz myśliwców – jeśli taki jeszcze mamy… czy może zostaną ustawione – w księstwie – wyrzutnie rakiet ziemia-powietrze, czy może jakaś Żelazna Kopuła…. Wielu rzeczy nie wiemy, ale wiemy, że alienacja władzy postępuje coraz szybciej,   można do tego odnieść wrażenie  - przygotowywania się na nieprzewidziane – bo jak śpiewał genialny Bard Jacek Kaczmarski – nieprzewidziane jest też zaplanowane.

No więc tak to Bliżej Ludzi wygląda – wielkiej tajemnicy nie zdradzam, bo napisał o tym Nczas tu:  https://nczas.com/2020/09/03/zakaz-lotow-nad-domem-ziobry-strefa-zamknieta-dla-ruchu-lotniczego-wokol-domu-ministra/


- ja tylko okrasiłem – jak śpiewał Bard – ozdobnym słowem – i Państwu – pod refleksję pozostawiam. Wraz z komentarzem z portalu:
“warto by poszperać w papierach i sprawdzić, czy nie mamy do czynienia z syndromem Stobnicy – bo działka w głębi lasu w zasadzie powinna być wyłączona spod zabudowy…strasznie nam się ta skromna władza blisko ludzi – rozpaskudziła i wyalienowała. Zaczynamy tęsknić za Platformą – każdy coś zakombinował na fakturach i jakoś było, popyt wewnętrzny rósł na szarej strefie – a teraz- tylko władza się pasie “

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale