122 obserwujących
452 notki
756k odsłon
  906   4

Nowa terapia powikłań po Covid - szczepionka aplikowana co miesiąc!

@Zbyszek napisał notkę:

https://www.salon24.pl/u/zbyszeks/1152253,koronawirusowy-sukces-czy-tragedia-wielkiej-brytanii#comment-21097512


Fragment: "Wielka Brytania nie stoi bezczynnie wobec zalewu nowej choroby "covidowej". Znosi obostrzenia i testuje nową terapię, polegającą na podawaniu chorym na "Long Covid" szczepionki CO MIESIĄC. To wg. pierwszych danych, przynosi im poważną ulgę, co ważne, zwłaszcza, że jak podaje "abc-zdrowie"

"Obecnie nie ma lekarstwa na COVID-19, a tym bardziej na long COVID". Koncepcja naukowców WB, by podawać w celu przyniesienia ulgi szczepionkę Covid co miesiąc, może zatem przynieść wiele korzyści."


Moje komentarze:

1. No cóż.

Jeśli "szczepionka" ma być podawana wybranym grupom co miesiąc jako terapia powikłań - to jest to oficjalne potwierdzenie, że nie jest to szczepionka, lecz inny produkt.

Nigdy dotąd żadnej szczepionki nie podawano co miesiąc jako terapii powikłań pochorobowych. Wszelkie porównania ze szczepionkami na Polio, gruźlicę itd. są absolutnie nieuprawnione.


2. Fakt podawania co miesiąc "szczepionki" chorym obala nawet narrację, że to szczepionka, porównywalna z sezonową szczepionką przeciw grypie.

Czy ktoś słyszał, by  osobom z komplikacjami po grypie serwowano kiedykolwiek w ramach terapii szczepionkę co miesiąc???Lubię to! Skomentuj85 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale