18 obserwujących
370 notek
355k odsłon
  90   0

Pic i ściema, czyli jak partia dyma wyborców.

Temat budowy domu bez pozwolenia, który wypłynął przy kolejnym wzmożeniu partii prawdziwych patriotów co to bez mrugnięcia okiem skazali na śmierć 75 tys Polaków w 2020 r, okazuje się kolejnym propagandowym 500+, za które płacą sami zainteresowani x2  albo 3.

Krótko, bo szkoda czasu na odkrywanie tego co już widać gołym okiem, że partia Picu i Ściemy, mocna w gębie i merkantylnych ambicjach swoich członków i ich rodzin, nie prześpi żadnej okazji żeby rozszerzyć zakres inwigilacji i kontroli nad ludem, którego dobra pragnie tak mocno, dla siebie.

Z projektu zmiany ustawy "Prawo budowlane..." :

https://orka.sejm.gov.pl/Druki9ka.nsf/0/DFCF409670E14F93C125874B002B50B0/%24File/1534.pdf

1) w art. 21 dotychczasową treść oznacza się jako ust. 1 i dodaje się ust. 2 w brzmieniu:„2.  W  przypadkurobót  budowlanych,dla  których  nie  prowadzi  się  dziennika budowy, uprawnienie projektanta do żądania wstrzymania robót budowlanych, o którymmowa w ust. 1 pkt 2, jest realizowane przez zawiadomienie właściwego organu nadzoru budowlanegoo wystąpieniu przesłanek określonych w ust. 1 pkt 2 lit. a lub b.”;

Oznacza to ni mniej ni więcej tylko tyle, że nadzór budowlany będzie miał prawo wejść i zablokować  KAŻDY „proces budowlany” czyli budowę budy dla psa, przebudowę latryny lub też koszenie trawnika, jeśli uzna, że jest prowadzona niezgodnie z projektem lub będzie miał takie widzimisię.

Kurtyna.

PS
Na resztę tego propagandowego szajsu szkoda klawiatury, wystarczą dwa słowa,

pic i ściema.

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale