Blog
Blogpublika.com
Cezary Krysztopa
Cezary Krysztopa mail:cezarykrysztopa@op.pl
156 obserwujących 1887 notek 2683000 odsłon
Cezary Krysztopa, 22 maja 2015 r.

Polską racją stanu nie są fasadowa "zgoda" i kłamstwa o "bezpieczeństwie"

Jednym z haseł wyborczych Bronisława Komorowskiego jest "Zgoda i Bezpieczeństwo". Nie wiadomo do końca co się za tymi hasłami kryje, ponieważ Bronisław Komorowski ani jako inspirator konfliktu na Krakowskim Przedmieściu (którego prowokatorzy tacy jak Andrzej Hadacz czy "Joanna od Krzyża" okazali się blisko związani z nim samym lub Jowitą Kacik), ani jako członek partii, która "uprofesjonalizowała" armię na tyle, że żołnierzy w ostatniej paradzie pod murami Kremla demonstrowała mniej więcej połowa naszej armii, niespecjalnie dał się poznać jako ktoś mogący je zapewnić. Co to ma wspólnego z bezpieczeństwem? Nie wiadomo.

Wiadomo natomiast, że żadnej z tych wartości, podobnie jak odbudowy polskiego przemysłu, powrotu młodych Polaków z emigracji, realnej polityki prorodzinnej, sanacji finansów, których jedna "reforma" w ostatnich latach polegała na podnoszeniu podatków, zmuszenia do płacenia podatków banki i hipermarkety, zwolnienia tysięcy niepotrzebnych urzędników, dla których posada "na państwowym" stała się za rządów PO rentą socjalną lub lennem nadanym przez wdzięcznego politycznego pana, zwalczenia wielopiętrowego systemu klientelistycznego, tych wszystkich mafijnych i paramafijnych struktur, które duszą dziś polską gospodarkę, a nawet jak opowiada Wojciech Sumliński, zabijają, wyjaśnienia najpotworniejszej katastrofy najnowszej historii Polski w Smoleńsku, przywrócenia zaufania do systemu wyborczego przeżartego dziwnymi i tajemniczymi paradoksami, naprawy systemu sprawiedliwości, odbudowy polskiej samodzielnej polityki międzynarodowej i wielu innych niezbędnych zmian.

Tego wszystkiego nie będzie bez odsunięcia od władzy zdrajców i złodziei. I TO jest niezbędne a nie pierdolety o "Zgodzie" i "Bezpieczeństwie"

Źródło: Blogpublika.com

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @WAWA a dziękuję pięknie:)
  • @WAWA no mam nadzieję, sam będę się temu przyglądał
  • @WITOLD W.MAZUR dopisuję:)

Tematy w dziale