Brun
Brun brun brun
8 obserwujących
84 notki
40k odsłon
430 odsłon

Lewicowy Sułtanat Szwecji Allach Akbar Salem Alejkum

Wykop Skomentuj10

Właśnie za chwilę przed sądem w Warszawie rozpocznie się rozprawa z powództwa rządu Królestwa Szwecji przeciwko Rosjaninowi, który uciekając przed absurdalna szwedzką sprawiedliwością został przez polskie służby zatrzymany w porcie.

https://wpolityce.pl/polityka/440913-tylko-u-nas-dramatyczna-walka-ojca-o-swoje-dzieci

Świat stanął na głowie i nie pozostaje nam chyba nic innego jak okazanie, mało może tradycyjnej, słowiańskiej solidarności z nieszczęsnym Rosjaninem, chociażby ze względu na podobieństwa kulturowe i podobne pojmowanie świata, w którym, nie pozbawiony w żaden sposób praw rodzicielskich ojciec jest prawnym opiekunem swoich dzieci, z samego przyrodzenia.

Rosyjskie małżeństwo, wraz z trojgiem dzieci wyemigrowało do Szwecji, w której ojciec podjął się pracy w wyuczonym zawodzie dekarza a matka, niestety nie wytrzymała napięć emigracyjnych i lekarze stwierdzili u niej postępującą chorobę psychiczną. Matka do szpitala, ojciec na dach a dzieci Szwedzki Sąd Opiekuńczy przypisał do szwedzkiej rodziny zastępczej wyznania muzułmańskiego. Ojcu nie zabrano praw rodzicielskich ale odmówiono prawa do opieki nad dziećmi ze względu na słabo jeszcze, emigracyjnie, umocowaną sytuacje zawodową. Pozwolono mu się raz na tydzień widywać z córkami oddanymi pod opiekę muzułmańskich obywateli szwedzkich o uregulowanym statusie emigracyjnym.

Facet wziął postanowił wiać, podczas widzenia "uprowadził" swoje córki, z którymi wsiadł na prom do Polski, po drodze dogonił go "alert|" dziecięco porywający i został zatrzymany.

Pocieszającym jest, że polskie służby odmówiły natychmiastowego wydania dzieci szwedzko muzułmańskim opiekunom, którzy pierwszym samolotem przybyli do Polski, podobno jedna z dziewczynek na widok przyszywanej matki zastępczej wpadła w histerię, i o dalszych losach rosyjskiej rodziny ma właśnie zdecydować polski sąd.

Tak jak polskie sądownictwo, delikatnie mówiąc, nie budzi mojej sympatii, tak tym razem wartości  europejskie, humanistyczne, ogólnoludzkie, zdrowego rozsądku w końcu, są w reku polskiego sędzi i mam nadzieje, ze stanie on na wysokości zadania.

Chryste Panie! Jestem za Kacapem przeciwko Królestwu Szwecji!

Co to się z tym światem porobiło? 


Polecam także:

https://www.salon24.pl/u/brun/934059,co-z-ta-skandynawia

Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka