8 obserwujących
486 notek
201k odsłon
282 odsłony

Diaboliczne manifestacje

Wykop Skomentuj24

To określenie jest adekwatne do tego co już trzeci dzień dzieje się w kilu większych miastach Polski. Widziałam sceny i napisy, słyszałam krzyki protestujących i tak to widzę:"Diaboliczne manifestacje"

Jest problem i pytanie skąd tyle nieprawidłowości wśród poczętych dzieci? Na to pytanie nie znam odpowiedzi. Rozumiem rozterki i tragedię kobiety , gdy usłyszy lekarski werdykt, że jej dziecko w okresie prenatalnym rozwija się nieprawidłowo.

Ile tych kobiet jest wśród tych oszalałych demonstrantów? Większość to rozhisteryzowane lewaczki oraz wyrostki szukające rozróby. To zrozumiałe, że nie każdemu odpowiada orzeczenie TK, ale żeby z taką nienawiścią wrzeszczeć j...ć, w.......ć?!?!?!? . To  tylko może być skutek opętania, lub wykonywania poleceń szatana. Przecież ci ludzi domagają się zabijania, a obłudnie twierdzą, że ci co ustanowili prawo zaostrzające aborcję mają krew na rękach.

Przy okazji tych demonstracji można usłyszeć propozycje ułatwienia wykonania  aborcji za granicą, a więc tym bardziej dziwi chamstwo, wulgaryzm i oszołomstwo demonstrujących. Przekroczono wszelkie granice. W/g mnie to szatan wypuścił swoje demony i nie te sprytne, a te wyjątkowo wulgarne i one opanowały uczestników manifestacji.

Wykop Skomentuj24
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale