8 obserwujących
486 notek
201k odsłon
115 odsłon

1820 zakażonych; dla antycovidowców to fikcja, dla PRO-ABORCYJNYCH za mało!

Wykop Skomentuj12

Już chyba nikt nie ma złudzeń, ani wątpliwości o co chodzi wulgarnym rebeliantom działającym na ulicach, pod kościołami, w kościołach i sejmie, chodzi o obalenie rządu. Chodziło KODowi 5 lat temu, ciamajdaoowi -4, obrońcom sądów 3-2 lata temu oraz zwolennikom zabijania dzieci nienarodzonych obecnie.

Szefowa Strajku kobiet mówi już otwarcie, chociaż się z tym jeszcze 3 dni kryła. Celowe tworzenie tłumów na ulicach to oczywiście wzrost zakażeń i o to chodzi, nie tylko o zabijanie nie narodzonych, ale o starszych chorych, którzy mają umrzeć,czyli taka wirusowa eutanazja. Przy okazji doprowadzić w kraju do  zapaści w Służbie Zdrowia , chaosu, rewolucji, chociaż rewolucja już trwa. Są już ofiary, ale będą jeszcze większe; zmarli na COVID -19.

Podobny cel mają antycovidowcy;obalenie rządu!

Wiele wskazuje na to, że razem wzięci przekraczają już prawdopodobnie ilościowo wyborców Zjednoczonej Prawicy, ilościowo TAK, ale jakościowo? Nie daj Boże, aby Budka, Wielgus,Nowicka,Jachira,....i Braun mieli tworzyć rząd. Gdyby nie taka straszna alternatywa, rząd byłby gotów podać się do dymisji, ale rządzący zdają sobie z tego sprawę i nadal pomimottych kłamstw, obelg i kłód rzucanych im pod nogi nie poddają się!

Chwała im za to

Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale