Dzisiaj usłyszałam wypowiedzi posłów koalicji 13 grudnia zasiadających w polskim parlamencie.
W S T Y D I H A Ń B A !!! Popierali, a nawet chwalili szwabskich policjantów, którzy brutalnie po kilku na jednego rzucili się na polskich patriotów. Wygląda na to, że procentowo mamy więcej folksdojczów i szmalcowników niż podczas okupacji.
Jakich ja czasów dożyłam?!?!>!?, takiej hańby polskich obywateli nie widziałam nawet podczas komuny. Wiele widziałam, wiele przeżyłam, bo urodziłam się podczas II WŚ.
Kto wybrał tych ludzi do sejmu?!?!? Sądzę, że wielu wyborców wstydzi się dzisiaj, gdy ich widzą , słyszą i obserwują.
Zgroza bierze, bo ta podłość przeraża, bez walki oddali by nasz kraj pod okupację niemiecką, tak sądzę.
Spora część naszego społeczeństwa nisko upadła, to bardzo smutne.


Komentarze
Pokaż komentarze (62)