Nie rzucajcie swych perel....
"Nie rzucajcie swych perel przed wieprze, by nie podeptały ich nogami swymi, a obróciwszy się, nie rozszarpały was” (Mt 7,6).
27 obserwujących
504 notki
364k odsłony
416 odsłon

Prof. min.Piotr Glinski PIS i Niewidzialne Collegium G.Sorosa

Wykop Skomentuj6

   Niewidzialne Kolegium zalozone w 1995 r,wczesniej Soros zalozyl je na Wegrzech.Teraz Wegry pokazuja swiatu znak Soros Stop.Nie ma on I jego placowki badawcze tam wstepu jak I do Izraela.To nie koniec tej listy.Malezja wystawila za nim list gonczy za atak na ich walute.Wczesniej zaatakowal funta brytyjskiego.Teraz czas na edukacje I szkolnictwo wyzsze? Media w rekach niemieckich I zydowskich,edukacja- lakomy kasek.Do tego kultura polska I historia altrenatywna w roznych nowych muzeach za miliard zl.


https://warszawskagazeta.pl/polityka/item/5440-tylko-u-nas-dal-nam-orban-przyklad-jak-przegonic-sorosa

..  

"/.../Collegium nawiązuje swoją działalnością do XVIII-wiecznego Collegium Nobilium, dążąc do wykształcenia inteligenckich elit dzięki zastosowaniu metod pracy renomowanych angielskich uniwersytetów w Oksfordzie i Cambridge[1]."

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Piotr_Gliński

"/.../Został także członkiem Collegium Invisibile."

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Collegium_Invisibile

.. koniecznie powyzej.Zona Grossa,Glinski,oxfordczyk R.Sikorski z Rzadu Swiatowego itp.

image

George Soros, inicjator powstania pierwszych XX-wiecznych Niewidzialnych Uniwersytetów

Niewidzialny jest Pan Bog.A to, jak widac, mozna znalezc w wikipedii,panie filantropie Soros.Niewidzialne, czyli tajemne -przed kim?

Link powyzej

"/.../(Glinski)W drugiej połowie lat 90. działał w Wyborczej Koalicji Liderów Ekologicznych, z jej ramienia kandydował bez powodzenia w wyborach parlamentarnych w 1997z listy Unii Wolności[9]. Był członkiem tej partii od 1998 do 2000

W 2003 brał udział w tworzeniu partii Zieloni 2004[11], do której jednak nie przystąpił."


Collegium Invisible

/.../Tutorami działającymi w Collegium byli do tej pory m.in.: Stefan Amsterdamski, Leszek Balcerowicz, Agata Bielik-Robson, Jan Błoński, Jerzy Bralczyk, Bronisław Geremek, Tadeusz Gadacz, Aleksander Gieysztor, Michał Głowiński, Hanna Gronkiewicz-Waltz, Czesław Hernas, Jerzy Jarniewicz, Jerzy Kłoczowski, Monika Kostera, Andrzej Koźmiński, Ryszard Legutko, Philippe Lejeune, Ewa Łętowska, Krzysztof Meyer, Wojciech Roszkowski, Marek Safjan, Marek Siemek, Piotr Sztompka, ks. Józef Tischner.

(Czy Marek Safjan to sedzia w Strasburgu?Czy mu wolno laczyc te dzialalnosci?)

Zona Grossa tez tam sie udziela/la.Gross za ... PIS trzyma?

https://www.salon24.pl/u/daani/1066183,architekt-czeslaw-bielecki-odcina-sie-od-brzydoty-otoczenia-projektant-muzeum-bitwy-warszawskiej

....

Dzisiejsza konferencja prasowa Glinskiego, gdzie minister obiecywal hojnosc do 400 mln.Jednak body language cokolwiek inne niz przy Sorosie.

image

http://poprawny.pl/malta-wygrala-z-p-glinskim/

Min.Glinski przegral w sadzie.

300tys musi placic ministerstwo Festiwalowi Malta za zablokowali dotacji z powodu tworcy " Klatwy", choc Glinski WIEDZIAL juz o nim w 2015 r.,ze bedzie szefem Festiwalu.Czyli straty, bo mogl nie podpisywac umowy,ze da dotacje w takim przypadku lub mogl obnizyc ja od razu.Chaotyczne ruchy pod wplywem okolicznosci na szkode podatnikow.

Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale