Nie rzucajcie swych perel....
"Nie rzucajcie swych perel przed wieprze, by nie podeptały ich nogami swymi, a obróciwszy się, nie rozszarpały was” (Mt 7,6).
27 obserwujących
503 notki
363k odsłony
373 odsłony

Jerzy Bukowski vel Sowiniec i jego " triumf" nad Zw.Legionistow Pol.

Wykop Skomentuj58

https://www.salon24.pl/u/bukojer/928938,oleandry-ponad-podzialami

 Cyt.z Sowinca vel Jerzego Bukowskiego ,ktory krazy w Krakowie  wokol Domu I'm.Pilsudskiego I komendanta ZLP Waksmundzkiego jak zly szelag./link powyzej /.

"/Bardzo dziękuję Panu Grzegorzowi Gondkowi z lewicowego Stowarzyszenia Wielki Kraków za zgłoszenie mnie jako kandydata na kustosza i administratora Domu im. Józefa Piłsudskiego przy alei 3 Maja 7, popularnie zwanego Oleandrami.


                Traktuję ten pomysł jako kolejny dowód na to, że gdzie jak gdzie, ale właśnie w Krakowie możliwe jest porozumienie ponad wszelkimi podziałami w ważnych sprawach/.../

   Cieszę się, że prezydent Krakowa, profesor Jacek Majchrowski, w każdej publicznej wypowiedzi podtrzymuje obietnicę ulokowania w Domu im. Józefa Piłsudskiego organizacji patriotycznych oraz Fundacji Centrum Dokumentacji Czynu Niepodległościowego.

              Będąc realistą zdaję sobie sprawę, że przejęcie przez gminę miasta Krakowa jej stwierdzonej na mocy licznych wyroków sądowych własności nie nastąpi tak szybko, jak byśmy sobie tego wszyscy życzyli. /.../

              Co będzie potem, o tym zdecyduje właściciel Domu im. Józefa Piłsudskiego, czyli władze Krakowa. Na pewno powinien on jednak służyć krzewieniu myśli państwowej Komendanta, która wykracza poza wszelkie podziały partyjne. 

             Jako rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, wiceprezes Ogólnopolskiej Federacji Piłsudczyków oraz przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego przy Towarzystwie Miłośników Historii i Zabytków Krakowa

zgłaszam gotowość do współpracy w ponownym nadaniu Oleandrom ich właściwej rangi."

J.Bukowski vel Sowiniec salonowy, rzecznik POKiN


Bukowski vel Sowiniec ochotnik na miejsce komendanta Waksmundzkiego.


    Wszystko sie zgadza.Korupcja polityczna z 2002 r, kiedy to Bukowski z POKIN wstapili do komitetu poparcia komunisty Majchrowskiego w Krakowie za obietnice wyrzucenia Zwiazku Legionistow z Oleandrow w Krakowie, ktory to budynek stawiali ich Ojcowie legionisci , i ulokowania tam tego stypendysty z 1987 r ,ktory pojechal do Londynu, by zapoznac sie z harcerzami i prezydentem Kaczorowskim . Sowiniec vel Bukowski- . Namawia, zeby na niego glosowac  w jakims plebiscycie..na Osobowosc Roku, co mu nie wyszlo...Sowiniec grozil napadem na Oleandry Zw.Legionistow Polskich z ultimatum biegal po UMK ze dwa lata temu.Wiecej u mnie na blogu.

...

https://www.salon24.pl/u/daani/888817,sowiniec-i-szarfa-od-prezydenta-dudy-czyli-anatomia-sciemy

...

Wykop Skomentuj58
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale