Moim skromnym zdaniem
"Umiejcie prawidłowo ocenić to, co jest w was i wokół was! Umiejcie wartościować, rozróżniać, wybierać!" JP II
11 obserwujących
66 notek
62k odsłony
  187   2

Putin za pomocą Niemców, europejskiego lewactwa i bezrozumnej opozycji w PL zdominował UE?

   Ogromny szacunek dla pana premiera Morawieckiego, że wytrzymał to lewackie chłostanie Polski i Polaków. Ja nie dałam rady.
   Chociaż nie zawsze się zgadzam z polityką rządu (PiS), i bardzo często ich krytykuję, to w ostatnich miesiącach zaniechałam tego, a wręcz postanowiłam bronić polskiego rządu, przed polską opozycją i lewactwem UE.
   Tak bezrozumnych ludzi jak polska opozycja, plujących na własny kraj, próżno szukać bo nigdzie takich nie znajdziemy.
   Nie wiem czy za srebrniki, czy z głupoty część polskich i europejskich parlamentarzystów dąży do wywołania rozruchów a może nawet wojny domowej w Polsce, tylko po to by zadowolić Putina i zach. eurokratów. Ja - prosty człowiek - uważam, że wielu z nich uległo korupcji lub szantażowi Putina. Putin realizuje własną politykę, i jak Lenin, Stalin ... bardzo często kosztem własnego (?-nie byli Rosjanami) narodu (Rosjan), lub sąsiadów. Nigdy nie zrezygnował z ekspansji terytorialnej. Antyludzki. Nie znosi sprzeciwu. Posiada on do dyspozycji ogromne złoża naturalne i w związku z tym ogromne pieniądze, za które usiłuje kupić głupich polityków Europy i Świata. Te pieniądze zapewniają mu, m.in. wieloletnie umowy na gaz płynący różnymi rurami do Europy i kolejne pieniądze. Oczywiście byłby on szczęśliwszy, gdyby w Polsce w dalszym ciągu rządziła koalicja PO+PSL, bo zapewnili by mu, za darmo lub nawet z dopłatą przesył gazu przez Polskę oraz umowę na kolejne kilkadziesiąt lat całkowitej dominacji energetycznej Rosji w Polsce i na całą Europę najwyższe ceny gazu.
   Nic dziwnego, że nie podoba mu się obecny polski rząd, dążący do niezależności energetycznej, który nie poddał się ani zachodniemu ani wschodniemu dyktatowi i nawet nie przedłużył umowy z Putinem na dostawę gazu na kolejne lata, bo wcześniej zadbał o taką możliwość. Mamy gaz i pełne zbiorniki i oficjalnie Putin nam nic nie zrobi. Ale on nie odpuszcza. Jest mściwy. Więc podpuszcza usłużnych idiotów zagrożonych utratą władzy i pieniędzy.
A. Łukaszenka, sam by nie wymyślił akcji z imigrantami. Premier Czech (nie pamiętam nazwiska), sam by nie wymyślił akcji z kopalnią w Turowie. Eurokraci sami nie wymyślili nagonki na Polskę - to Tusk przymilający się do Merkel i Putina oraz jego środowisko a także Lewica, o to zadbali.
   Wszystkim przeszkadza polski rząd, bo nie mogą realizować na terenie Polski - polityki i Putina i Niemiec. Ponieważ one są tożsame to zawsze przeciw Polsce.
   To są nasi odwieczni, podstępni i bezwzględni wrogowie i nie ma co liczyć na ich zmianę. Współpraca na poziomie dyplomacji i gospodarczym - TAK, miłość - NIE bo jest niemożliwa. Każdy Polak współpracujący z nimi przeciw własnemu Państwu, powinien być traktowany jak agent obcych służb i surowo ukarany. W tym celu należy przywrócić karę śmierci. Zbyt surowo? Nie! By wytępić zło muszą być surowe kary. Zdrajcy, to nie małe dzieci błądzące nieświadomie, którym należy wszystko wybaczać. Ich należy surowo karać! Mało, że sami zdradzają, to wciągają w tę grę innych. Obcych. A ci ludzie: z Niemiec, Holandii, Czech, ... cieszą się, że mogą dowalić Polsce bo dla nich zostanie więcej, bo ich kraje zyskają. Przynajmniej tak im się wydaje. O Polsce, poza fałszywym przekazem zdrajców Polski, nie wiedzą nic. Ale ich rzygowiny rozpryskują się na cały świat. Rozpryskują, a niektóre plamy, jak kał na pościeli, są nie do usunięcia.
   To wszystko jest możliwe, dzięki kaście. "Nadzwyczajnej kaście". Która uniewinnia złodziei i oszustów, licząc, że oni staną w obronie ich interesów. Uzupełniają się nawzajem: kasta i kryminał. Kasta - wciąż komunistyczna, bo nigdy nie zweryfikowana.
Podstępni komuniści, mocą ustawy najwyższej zapewnili sobie bezkarność, wprowadzając zapis o trójpodziale władzy. Ale tylko dla siebie. Nikt inny nie może korzystać z tego przywileju. Jak wiadomo Konstytucję RP w formule z 1997 roku, w referendum poparło ok 25% Polaków uprawnionych do głosowania (za opowiedziało się 53,45% głosujących, przy frekwencji na poziomie 42,86%).Komuniści współtworzący tą Konstytucję, dziś w PE udają wielkich patriotów krzycząc, że Konstytucja jest "be", że tylko Traktaty są ważne. W innej chwili, że pisowski rząd łamie Konstytucję. Że Trybunał Konstytucyjny powołany na mocy zapisów w Konstytucji też jest "be" bo stracili tam większość. Donoszenie mają we krwi. Nienawiść także. Zatrute serca i umysły.
Konflikt, zamęt, chaos są prostą drogą do anarchii. Oni to wiedzą i tylko w taki sposób mogą władzę odzyskać. Nie pracą. Nie prawdą. Nie uczciwością. Lecz obrzydliwym hejtem na Polskę i polski rząd. Żądaniem kar dla Polski! 

   Poza dzisiejszą debatą w PE, zainteresowały mnie jeszcze dwa newsy medialne:

1. Katarzyna P - współtwórczyni afery Amber Gold (podstępnie okradli z oszczędności tysiące klientów obiecując duże zyski)decyzją sądu jest na wolności bo jej córka nie może się wychowywać bez matki (??????)
2. pan Mariusz (ojciec kilkorga dzieci), który zamiast 1700 zł wynagrodzenia. Powtarzam - 1700 zł.  Przez pomyłkę otrzymał 17 tyś. Wydał je na potrzeby dla domu i rodziny. Nie twierdzę, że postąpił słusznie ale w mediach usłyszałam, że pracodawca go zwolnił (pewnie żaden lekarz się nie zlitował, chociaż p. Mariusz był chory i nie dał L4, albo pracownik nie miał ubezpieczenia). Media - przywłaszczenie to przestępstwo i pieniądze należy zwrócić. Wyrok pewnie będzie surowy. Dzieci ojca nie potrzebują? A zwolnienie z pracy słuszne bo rodzina jego może powietrzem żyć?

   Czym różnią się te dwie sprawy? czy tak działają niezależne i niezawisłe sądy? jak to się dzieje, że w sprawach głośnych i politycznych rozstrzygają sami kontrowersyjni sędziowie, którzy kwestionują legalnie wybraną w demokratycznych wyborach władzę i nie poddają się decyzjom przełożonych?

   Wspomniałam o tym także dlatego że jeśli przestępstwa dopuści się sędzia lub inna wysoko postawiona osoba, może liczyć na przychylność mediów, na wielomiesięczne (bezpodstawnie) L4, oraz wynagrodzenie a także wyrok uniewinniający.

   Jak Państwo myślicie? czy nagonka medialna na pana Mariusza doprowadzi do przywrócenia go do pracy z odszkodowaniem?

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale