Bez komentarza. Fot. Google A.I.S.
Bez komentarza. Fot. Google A.I.S.
el.Zorro el.Zorro
452
BLOG

Radujmy się! Za sprawą dyktatury "wykształciorów" wróciły realia PRL-u.

el.Zorro el.Zorro Polityka Obserwuj notkę 5
dyktatury, rządy PiS, żądza władzy,

Prezes NBP Glapiński wyrządzi Polsce więcej szkód
niż potencjalny atak wojsk Rosyjskich!


       Polska to kraj monstrualnych absurdów! Oto chyba największy;
Konstytucja RP wręcz zabrania rządów autorytarnych i totalitarnych.
A idąc w ślady Konstytucji, już za samo obnoszenie się symbolami kojarzonymi z nazizmem i bolszewizmem jest ścigane z urzędu i zagrożone  więzieniem.
Nawet tymi ordynarnie zawłaszczonymi, takimi jak znane w starożytnym Rzymie pozdrowienie cezarów, czerwony pentagram,  swastyka, znane również w starożytnych cywilizacjach,
Co ciekawe, czerwony pentagram jest bee, ale już taki sam symbol koloru białego, będący symbolem sił zbrojnych USA już nie.
        Ale kiedy do władzy w Rzeczpospolitej słusznie Patologiczną zwaną, do władzy i narodowego Koryta dorwała się prowincjonalna, trawestując Karola Marksa, lumpeninteligencja made in PiS
która jawnie i metodycznie reaktywuje bolszewicki styl rządzenia państwem,
jakoś nikt nie podnosi larum, że mamy reaktywację modelu rządów z czasów PRL, modelu, który już raz doprowadził kraj na skraj bankructwa pod koniec lat 70 XX. Wieku!

       Bo to nie jest tak, że rządy totalitarne polegają na „hajlowaniu”, noszeniu swastyk, sierpa i młota wpisanego w pentagram,
ale na trwałym zawłaszczeniu przez wąskie środowisko polityczne trzech klasycznych filarów władzy, uzupełnione zastąpieniem obowiązku rzetelnego informowania społeczeństwa ordynarną podprogową propagandą, praktycznie na każdym kroku, z wyjątkiem przysłowiowej  prognozy pogody.
Dodatkowo Jarosław Kaczyński obrał dyktaturę w stylu stalinowsko-maoistowskim, czyli taką w której dyktator formalnie nie stoi na czele rządu, ale swoją wolę narzuca rządowi i parlamentowi za pomocą zdominowanej przez siebie partii, w której nie ma miejsca na jakakolwiek polemikę z wolą genseka, zaś każdy jej przejaw jest tępiony z cała surowością już w zarodku.
        12 maja Anno Domini 2022, gensek Kaczyński
przypieczętował nieuchronna nędzę dla większości Polaków, doprowadzając do wyboru na prezesa NBP swojego oddanego dworaka, równie aroganckiego, co bezwstydnego a do tego, choć wymachujący tytułem profesora z Ekonomii, o ekonomii nie mającego ŻADNEGO pojęcia!
Bo nie wolno mieć złudzeń, aby władzoholizm nagle opuścił umysł genseka Kaczyńskiego, w efekcie której to przemiany,
ten rozkazał był powolnemu sobie „Glapciowi” zaprzestania wypuszczania przez NBP coraz większej ilości złotówek BEZ POKRYCIA!

Gensek Kaczyński już dawno przekroczył w szastaniu kiełbasa wyborczą granice zdrowego rozsądku, a jeśli do tego wziąć pod uwagę ślepe i bezkrytyczne wykonywanie poleceń podporządkowanego  Międzynarodówce Syjonistycznej  rządu USA
wkrótce Polaków czeka powtórka z lat 80. XX wieku, z reglamentacją niektórych towarów włącznie!
        Szanowny Czytelniku, jeśli Ty wystawisz, nawet w dobrej wierze, czek bez pokrycia, możesz trafić do więzienia, bo posługiwanie się przy płatności czekiem bez pokrycia jest tożsamym z posługiwaniem się namalowanym przez siebie banknotem!
Tymczasem prezes Glapiński z wyrachowaniem wypuszczał do tej pory coraz więcej złotówek NIE MAJĄCYCH DOKŁADNIE ŻADNEGO POKRYCIA, ani w towarach, ani w usługach, w efekcie, zanim jeszcze prezydent Putin najechał Ukrainę, doprowadził polską gospodarkę do stanu hiperinflacji, którą wkrótce dobije ostracyzm wobec wymiany gospodarczej z Rosją!
        W zasadzie to może nawet dobrze, że we własnej ignorancji i nieuctwie gensek Kaczyński umożliwił swemu aparatczykowi kolejną kadencję na dewastowanie polskiej gospodarki.
Bo w systemie totalitarnych rządów, jakie uprawia gensek Kaczyński, NIE MA ZNACZENIA kto będzie prezesem NBP, ale tylko to, ABY REALIZOWAŁ płynący z Nowogrodzkiej polityczny obstalunek.
A gensek Kaczyński PILNIE POTRZEBUJE płynącej z NBP kasy, de facto zdartej z tych, którzy zostali wcześniej zmuszeni do wzięcia kredytu.
Przy okazji dając możliwość wręcz horrendalnych zarobków banksterom, i innym Obajtakopodobnym prezesów państwowych geszeftów, kontrolowanych przez niekompetentnych aparatczyków made in PiS.
Jednym zdaniem:
ileż to Polacy musieli dokonać zmian, aby pod nieudolną i populistyczną dyktaturą  kaczystowsko-radiomaryjną wrócić do realiów PRL-u z lat 70 XX. W?!
(Nawet wrócono do pomysłu ekipy Edwarda I (sekretarza PZPR)  Gierka, aby zaprzestać powszechnego i indywidualnego opodatkowania podatkiem dochodowym Polaków)
Ale tak naprawdę wesoło zrobi się w roku 2024, kiedy przedsiębiorcy zaczną płacić ZUS w oparciu o średni dochód z 1. kwartału z bieżącego, 2022 roku.

Co do okazania było. Amen.
Zorro

el.Zorro
O mnie el.Zorro

Wiem, że nic nie wiem, ale to więcej, niż wykładają na uniwersytetach.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka