Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
15 obserwujących
223 notki
213k odsłon
243 odsłony

Niewykluczone, ze Antifa zostanie w USA uznana za organizację terrorystyczną.

Antifa w akcji Portland USA
Antifa w akcji Portland USA
Wykop Skomentuj3


        Uważam, że także u nas  pomimo, iż ta organizacja nie jest zalegalizowana i nie posiada żadnych struktur tylko jest nieformalnym ruchem to powinniśmy podobnie jak chce to uczynić Donald Trump uznać Antifę za organizację o podłożu terrorystycznym. Ma do tego podstawy po wczorajszych wydarzeniach w Portland  gdzie doszło do starć członków Antify z policją, a ucierpiały też postronne osoby, zatrzymano 13 osób 6 było rannych. Tę prawdopodobną decyzję Donalda Trumpa z ustanowieniem ANTIFY jako organizacji terrorystycznej popiera i twierdzi, że to krok w dobrym kierunku dziennikarz Andy Ngo, który został brutalnie zaatakowany przez członków Antify.
        My też już doświadczyliśmy do czego jest zdolna ta lewacka organizacja gdy Krytyka Polityczna zaprosiła Antifę zza Odry by doprowadzić do burd na Marszu Niepodległości w 2011 roku. Antifa regularnie organizuje kontrmanifestacje do Marszu Niepodległości , i żeby nie dopuścić do wydarzeń podobnych jak wczoraj w Portland w USA należałoby taki sam krok jaki zamierza wykonać Donald Trump uczynić i u nas. Nawet CNN nie omieszkało poinformować o wczorajszych wydarzeniach w Portland.

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka