Jasny umysł sprawne działanie
Porządkuję świat, ufny że spokój można znaleźć w ciszy... Lubię pracować z ludźmi, tworzyć, pisać, filmować. To piękny przywilej móc wywierać na świat wpływ aby świat był lepszy. Jeden tylko kupiony żonie kwiat w tygodniu to 52 kwiaty rocznie - to bukiet.
66 obserwujących
412 notek
622k odsłony
783 odsłony

Dwurdzeniowe tablety powiedzą nam jak żyć.

wykres
wykres
Wykop Skomentuj3

Obejrzałem filmik o ogólnoświatowym spisku.. WTC-7. Gdy 7 lat temu pojawił się filmik pokazujący że budynek WTC-7 został wyburzony w sposób pirotechniczny (guzikiem a nie przez samolot) to spotykałem się z opiniami że to chora teoria spiskowa rozsiewana przez paranoików. A teraz John Kerry przyznał że właśnie tak było...:)) 

 

Ktoś po obejrzeniu tego filmu z którego jasno wynika że WTC 9/11 było wszystkim na rękę napisał : "nie wiem już w co wierzyć". Ktoś napisał „w siebie” , ktoś inny „w Boga” ktoś inny napisał: „w naukę i rozwój ludzkości” a jeszcze ktoś inny napisał: i weź tu wybierz, siebie Boga czy naukę” . Czyli, że nie wie co jest ważne...

 

Po tym zaczęła się zwykła internetowa naparzanka i wyzywanie się od debili, gimbusów, itp. Ale ludzie zaczęli przyznawać plusiki wypowiedziom, w jakiś sposób je punktując. A że statystyka jest ciekawa podszedłem do tego tak jak na rysunku.

 

Podsumowując (około):

70% ludzi wierzy w siebie, rozwój nauki i ludzkości, słowem w zbawczą moc nowych tabletów.

20% ludzi ma świadomość że wszystko zależy od Boga.

10% ludzi nie wie nic... ;)

Zobacz galerię zdjęć:

yt
yt yt2
Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale