7 obserwujących
153 notki
91k odsłon

Ostatnie komentarze

@Gargangruel  Proponuje trzymanie się Konstytucji i wprowadzenie stanu klęski żywiołowej.
@Gargangruel  Może nie wojskowy, ale wiceminister MON, na dodatek jaskiniowy antykomunista ( oryginalne słowa Zdzikota ) z powodu pijanego Kwacha w Charkowie, mimo że mu Głodziu polewał.
@Olejnik Czyli powód do podważenia wyborów bo każdy obywatel ma prawo uczestniczyć w wyborach prezydenckich, a państwo musi mu to umożliwić.
@MRN69  Gminną komisję obwodową też można utworzyć ich kilka, bo użycie liczby pojedynczej nie przesądza o zakazie większej ich liczby?
@Gargangruel  Jest Konstytucja i ona na to przewiduje stan nadzwyczajny.  Wprowadzanie ograniczeń praw obywatelskich, a nawet ich kasacji, jak wolności zgromadzeń, bez tego stanu jest nielegalne.
@midi-strant Jeśli opozycja zmieni front i zacznie argumentować, że skoro i tak trzeba oddać kopertę bo grożą 3 lata, to wezwie do głosowania. I wtedy frekwencja może być duża. A kampania wyborcza zmieni się od dziś w ostrą jazdę...
@tencotowiesz  No i kilkaset tysięcy zgłaszających zmiany na spisach wyborców osobiście w urzędach. 21 dni do wyborów, czyli najpóźniej do 19-stego kwietnia!? Bo przecież Witek będzie mogła przełożyć wybory na 17 maja dopiero 8 maja.
Skoro liczenie głosów może trwać wiele dni, a nawet 2 tygodnie w niektórych gminach, to jak zorganizować drugą turę dwa tygodnie po pierwszej, skoro trzeba przygotować i rozesłać ponownie 30 mln kopert? PiS jest tak pewny, że wszystko...
@sawa.com  Nie można na podstawie ustawy, bez wprowadzenia stanu nadzwyczajnego ograniczać praw obywatelskich a nawet całkowicie je zabierać jak np. wolność zgromadzeń. Nie ma takiego punktu w Konstytucji, który by to umożliwiał bo...