Miejsce zdarzenia (GI)
Miejsce zdarzenia (GI)
Gandalf Iławecki Gandalf Iławecki
72
BLOG

Górowo Iławeckie: Piesi skazani na śmierć? Urząd Miasta ignoruje zgłoszenia...

Gandalf Iławecki Gandalf Iławecki Społeczeństwo Obserwuj notkę 0
Mieszkańcy Górowa Iławeckiego od prawie siedmiu lat domagali się wyznaczenia bezpiecznego przejścia dla pieszych na ulicy Kościuszki. Pomimo licznych zgłoszeń, Urząd Miasta nie podjął żadnych działań. W rezultacie piesi są narażeni na wypadki, a nawet śmierć.

Mieszkańcy Górowa Iławeckiego od prawie siedmiu lat domagali się wyznaczenia bezpiecznego przejścia dla pieszych na ulicy Tadeusza Kościuszki. Ulica ta jest ruchliwą arterią, gdzie ruch pieszych jest tam bardzo duży.

Mimo to, Urząd Miasta nie podjął żadnych działań w celu poprawy bezpieczeństwa pieszych. W odpowiedzi na zgłoszenia mieszkańców, urzędnicy twierdzą, że istniejące przejście dla pieszych na ulicy Armii Krajowej jest wystarczające. Jednakże, to przejście jest niewidoczne dla kierowców jadących od strony ulicy Kościuszki.

Zobacz galerię zdjęć:

Przejście na ul. Armii Krajowej niewidoczne dla ruchu z ul. Kościuszki(GI)
Przejście na ul. Armii Krajowej niewidoczne dla ruchu z ul. Kościuszki(GI) Przejście na ul. Armii Krajowej (GI) Pismo przesłane Pismo otrzymane

W rezultacie piesi są narażeni na wypadki. Mieszkańcy są rozczarowani postawą Urzędu Miasta. Uważają, że władze miasta lekceważą ich bezpieczeństwo.

redaktor Gniadek

????Postaw wirtualną kawkę na stronie: https://buycoffee.to/gandalf

Dążąc do ideału, koncentruję się nad tym, co można ulepszyć, dlatego częściej krytykuję, niż chwalę. Przedstawiam to, co inni próbują bagatelizować. Nie mam za złe krytyki swojego zajęcia, jeśli cechuje ją zrozumienie i zainteresowanie. Jestem pragmatyczny i nie przywiązuję wagi do tradycji, konwenansów ani politycznej poprawności. Autorytet dla mnie to nie pozycja i tytuł, ale wiedza i kompetencje.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo