Mieszkaniec Górowa Iławeckiego zgłosił w czerwcu 2022 roku uszkodzenie chodnika przy ul. Tadeusza Kościuszki 30. Nawierzchnia została rozjeżdżona przez sprzęt realizujący remont Ośrodka Kultury.
Mieszkaniec wysłał zgłoszenie do Urzędu Miasta Górowo Iławeckie, ale przez kilka tygodni nie otrzymał żadnej odpowiedzi. W związku z tym, 28 lipca 2022 roku wysłał zawiadomienie o sprawie do urzędu.
5 sierpnia 2022 roku otrzymał informację od burmistrza miasta (za pośrednictwem sekretarza), w której informowano, że w miejscu uszkodzenia chodnika zostanie wykonany zjazd w ramach realizowanej inwestycji.
Mieszkaniec był rozczarowany odpowiedzią, ponieważ uważał, że uszkodzony chodnik powinien zostać naprawiony w całości. W listopadzie 2022 roku mieszkaniec potwierdził informację, że chodnik został naprawiony. Cała uszkodzona nawierzchnia została wymieniona.
Mieszkaniec jest zadowolony z naprawy chodnika.
redaktor Gniadek
????Postaw wirtualną kawkę na stronie: https://buycoffee.to/gandalf


Komentarze
Pokaż komentarze (2)