Gościnny 24 Gościnny 24
176
BLOG

Modlitwa za Polskę. Przyłącz się jeśli zależy ci na demokratycznej i wolnej Polsce.

Gościnny 24 Gościnny 24 Społeczeństwo Obserwuj notkę 18

image

Boże przenajświętszy!

Cóżeśmy takiego uczynili, że nas w ten sposób postanowiłeś ukarać? Znowu ledwo 30 lat wolności i skazujesz nas na złodziejską dyktaturę.

Co mieliśmy zrobić jako naród? Wydaliśmy św. Jana Pawła II-go i Solidarność. Przyczyniliśmy się walnie do pokojowego obalenia ateistycznego reżimu ze wschodu. Co mieliśmy jeszcze zrobić?

Bł. Jerzy Popiełuszko, który nigdy nie bałeś się mówić prawdy i krytykować tych, którzy na tę krytykę zasłużyli, wstaw się za nami! Wesprzyj nas w tej walce o demokrację i wolność słowa! Wesprzyj nas w walce z tą raczkującą dyktaturą korupcyjnych kacyków wyłudzających tylko nasze pieniądze z podatków, których efektywnym ściąganiem tak się szczycą, na wille i fałszywe fundacje, rozdzielający publiczne pieniądze między siebie podczas gdy nie mają już pieniędzy dla niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich, służbę zdrowia, szkoły, szpitale, które są przez nich w coraz gorszej kondycji, coraz bardziej zadłużone, nie mogą sprawnie funkcjonować i rozwijać się dla naszego dobra!

Wesprzyj nas w walce z rządową propagandą kłamstw, którymi aktualnie rządzący usiłują przykryć swoje oszustwa i niedołężność w rządzeniu.

Daj naszym politykom, działaczom, dziennikarzom wolnych mediów siłę, wytrwałość i mądrość aby potrafili w naszym imieniu i przy naszym poparciu przywrócić w naszej ukochanej Ojczyźnie, która już wystarczająco przez ostatnie trzy stulecia nacierpiała się z powodu tyranii i despotyzmu, rządy prawa i szacunku do drugiego człowieka.

Boże! Zbaw nas od tych rządów! Spraw aby Polska rozwijała się w sprawiedliwości i demokracji, tak jak chcieli tego św. Jan Paweł II i bł. Jerzy Popiełuszko!

image

Po­nad wszyst­kie wa­sze uro­ki, * Ty, po­ezjo, i ty, wy­mo­wo, * Je­den — wiecz­nie bę­dzie wysoki: * Odpowiednie dać rzeczy słowo! * C.K.Norwid, Ogólniki ze zbioru Vede-mecum

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo