Blog
Czas na zmianę
Jarosław Gowin
23 obserwujących 55 notek 146249 odsłon
Jarosław Gowin, 28 kwietnia 2014 r.

W PE będziemy bronić polskich wartości!

Święty Jan Paweł II mówił wielokrotnie, że Polska może przynieść Europie nadzieję i odnowę w kryzysie wartości, który przeżywa. Ojciec Święty powtarzał, że Europa potrzebuje Polski. Powinniśmy o tym pamiętać. Naszym zobowiązaniem  wobec naszego Wielkiego Rodaka jest bronić tradycyjnych, chrześcijańskich wartości i praw rodziny w Unii Europejskiej.

Dziś wydaje się to szczególnie potrzebne, bo kryzys wartości w Europie się pogłębia. Nie tak dawno rezolucja, której celem jest upowszechnienie przywilejów dla homoseksualistów, została przyjęta przez Parlament Europejski nie tylko głosami zachodniej lewicy, ale też… „chrześcijańskich demokratów” i eurodeputowanych z Polski!W Polsce sprzeciw wobec takich niebezpiecznych eksperymentów jest na szczęście najsilniejszy. Ale i tak nieformalna koalicja Donalda Tuska, Janusza Palikota i Leszka Millera chciała wprowadzić związki partnerskie.

Głosowanie w tych wyborach na wielu kandydatów Platformy Obywatelskiej, Twojego Ruchu i Sojuszu Lewicy Demokratycznej to głos za tym, by Unia coraz śmielej narzucała nam obyczajową rewolucję.

Żeby się temu przeciwstawić musimy mieć silną, konserwatywną i zdroworozsądkową reprezentację. Głos na Polskę Razem jest głosem za ochroną polskich wartości w Parlamencie Europejskim.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Prezes partii Polska Razem. Filozof, polityk, poseł, były minister sprawiedliwości. Entuzjasta wolnego rynku i aktywności obywatelskiej.


image


Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @KRZYSIEK- Szanowny Panie, proszę się zarejestrować na 1godzina.pl . Kiedy portal ruszy...
  • @ALEXANDERHAMILTON Proszę pytać o konkretne głosowania, wtedy przymknę oko na język,...
  • @RAMEDLAW O współpracy będziemy rozmawiać po wyborach. Dla mnie podstawą koalicji powinno...

Tematy w dziale