3 obserwujących
13 notek
4696 odsłon
  320   5

Jeśli myślicie że Rosja osiągnęła propagandowe dno to głęboko się mylicie

Okazuje sie że kacapia przegrywa, ale tylko dlatego, że Ukraińcy to biomodyfikowani nadludzie. A dla nich każdy człowiek który nie jest przechlany i zniszczony przez wódę jest biomutantem.

Nie zatrzymują się

Wczoraj pisałem o Himalajach propagandy rosyjskiej, dziś będzie o zdobyciu szczytu w Himalajach czyli niewyobrażalnego absurdu sowieckiej propagandy

Okazuje sie że kacapia przegrywa, ale tylko dlatego, że Ukraińcy to biomodyfikowani nadludzie. A dla nich każdy człowiek który nie jest przechlany i zniszczony przez wódę jest biomutantem. Ta wojna udowodniła że Rosjanie to jest najgłupszy naród na świecie i uwierzą dosłownie we wszystko.

Rosyjski wywiad zrobił to zdjęcie w amerykańsko-ukraińskim laboratorium, i jest to bardzo niepokojące.

           image


Jak głupi musi być przeciętny Rosjanin, że ich wewnętrzna propaganda sięga już po takie bajki dla dzieci? Gadanie głupot na najwyższym szczeblu, niby śmieszne, niby głupie, ale część ruskiego społeczeństwa to chwyci i w to uwierzy i oni o tym doskonale wiedzą.

Tajne eksperymenty, laboratoria i najokrutniejsze potwory

Rosyjscy senatorzy opowiedzieli o "tajnych eksperymentach", które zamieniły ukraińskich żołnierzy w "najokrutniejsze potwory" . Takie wnioski miałyby wynikać rzekomo z badań krwi wojskowych.

W poniedziałek w Radzie Federacji odbyło się regularne posiedzenie komisji senatorów, która zajmowała się "działalnością amerykańskich laboratoriów biologicznych na terenie Ukrainy". Choć trudno w to uwierzyć, rosyjscy politycy twierdzą, że "badanie krwi ukraińskich żołnierzy wykazało, że zostali poddani tajnym eksperymentom, w wyniku których zostali zamienieni w najokrutniejsze potwory".

Rosyjscy politycy o "eksperymentach na żołnierzach"

Rosjanie miały rzekomo przebadać próbki krwi ukraińskich żołnierzy w niewoli. Propaganda zapewnia, że badania wykazały "występowanie nietypowych dla Ukrainy chorób", co oznacza "przeprowadzanie eksperymentów".


image

senator Konstantin Kosaczew grzmi:

Na terenie Ukrainy przeprowadzono eksperymenty na wyjątkowo groźnych chorobach, które w pewnych okolicznościach mogły być rozprowadzane w celach wojskowych


"Jedyny system zarządzania"


image


senatorka Irina Jarowaja grzmi równie absurdalnie że:

Widzimy okrucieństwo i potworności, których dopuszczają się ukraińscy żołnierze wobec ludności cywilnej i jeńców wojennych. System kontroli i tworzenia najokrutniejszych maszyn do zabijania został wdrożony pod rządami USA. Podaje im się doping, aby zneutralizować ostatnie ślady ludzkiej świadomości

"Ukraińscy żołnierze działają ze szczególnym okrucieństwem" przez "jedyny system zarządzania", który według niej został stworzony i pilnowany przez Stany Zjednoczone.

Jarowaja dodała, że u ukraińskich wojskowych znaleziono ślady narkotyków oraz bardzo wysokie miana żółtaczki typu A. oraz że „ukraiński minister zdrowia, który jest obywatelem USA, był widziany, jak lobbował u firm farmaceutycznych w celu zakupu drogich i bardzo reaktywnych leków w leczeniu żółtaczki”. Jarowaja zaznaczyła, że „jest całkiem możliwe, że leki były testowane na żołnierzach”. W 20 proc. badanych próbek miano również wykryć wirusa gorączki Zachodniego Nilu.

To w "amerykańskich laboratoriach wojskowych należy szukać ptasiej i świńskiej grypy, koronawirusa i małpiej ospy"


ps.


            image


Źródło: kommersant.ru

Посмотрели в глаза чудовищ

https://www.kommersant.ru/doc/5469617(link is external) https://fakehunter.pap.pl/raport/24b40349-299d-4f0b-970b-e47a985d433b(link is external) https://www.wprost.pl/swiat/10787584/kuriozalne-teorie-rosyjskich-politykow-tajne-(link is external) eksperymenty-laboratoria-i-najokrutniejsze-potwory.html

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka