Niepoprawna publicystyka.
Jestem Polakiem – to słowo w głębszym rozumieniu wiele znaczy. Jestem nim nie dlatego tylko, że mówię po polsku, że inni mówiący tym samym językiem są mi duchowo bliżsi i bardziej dla mnie zrozumiali, że pewne moje osobiste sprawy łączą mnie bliżej z nimi
2 obserwujących
52 notki
40k odsłon
  10631   0

Jan Zbigniew "hrabia"Potocki i jego związki z FSB.Czy RN będzie rosyjską ekspozyturą na Po

Witam 

    Na wstępie pragnę napisać że za nim mnie pod spodem op*********e za używany język i za to że "atakuje"Ruch Narodowy.Napiszę tak że niektórzy komentujący moje notki zamieszane min. na Salonie24.pl powinni nauczyć się czytać ze zrozumieniem to co jest napisane a nie wyrywać z kontekstu moje wypowiedzi.To po pierwsze.Po drugie nigdy nie bawiłem się będąc patriotą,Polakiem z krwi i kości w teatr lub operę pisząc swoje przemyślenia,tylko zawsze waliłem z "grubej rury to co myślę o danej sytuacji często bez cenzury".

    Dzisiejszy temat to związki tzw.Prezydenta II RP Jana Zbigniewa "hrabiego" Potockiego z FSB czyli służbami rosyjskimi,ale nie tylko pokażę także filmy mojego współpracownika Pana Rafała Orłowskiego,który w tych filmikach opowiada jak się dyma Polaków i jakie są plany wobec Polski i jak je zablokować.

    Moi Drodzy przechodząc do rzeczy o II RP i bajdurach opowiadanych przez Pana hrabiego już pisałem.Pisałem także o tym iż II RP nie jest rozwiązaniem oraz wbrew słowom Pana hrabiego nie różniła się wiele od niemiłościwe nam panującej III RP!!!!

    Do rzeczy jakie są powiązania hrabiego Potockiego z FSB?To jest akurat proste przez jego współpracownika Aarona Izraela Paza!!!Aaron Izrael Paz a tak na prawdę o ile się nie mylę (Jeśli się mylę proszę mnie poprawić w komentarzach pod spodem) nazywa się Krzysztof Pazik.Człowiek ów odpowiedzialny jest wraz bodajże z ruskimi za grube przewały w PKP!!!!!A więc co najlepiej w takich sytuacji zrobić?Ano proste ogłosić się Cadykiem,Żydem i w ten sposób być nietykalnym,świętą krową jak kto woli.

    Z kim jest powiązany Pan Pazik?Ano z rosyjskim generałem Siergiejem Smirnowem pierwszym zastępcą dyrektora rosyjskiego FSB.

    Żeby było śmieszniej to gen.Smirnow ma 5 spółek zarejstrowanych w Polsce,do których oczywiście link podam pod spodem tego wpisu.

    Mój współpracownik wykonał telefon do ABW w tej sprawie i wiecie co usłyszał że "nie ma problemu".Dla "polskich" służb posiadanie 5 spółek przez państwo ościenne nam nie przychylne posiadanie spółek w Polsce nie stanowi problemu!!!!No rzesz ku**a wasza za*****a mać.To jest ku**a skandal!!!!

    Przepraszam za dosadny język w tym wpisie ale wybaczcie sprawa Polska jest dla mnie priorytetowa.Żeby tego było mało to jeszcze ostatnio Ruch Narodowy rozpoczął współpracę z hrabią Potockim!!!Mam pytanie do narodowców i wszystkich zwolenników hrabiego Potockiego.Czy wam na prawdę zależy na Polsce czy wraz ze swym guru zamierzacie być nową ekspozyturą rosyjską na nasz kraj?

    Nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego Ruch Narodowy w ten sposób wypina własną dupę w stronę rosyjskich służb wywieszając moim zdaniem kartkę wyruchajcie nas w dupę!!!!

    Nie przeproszę was Panowie Bosak i Winnicki bo jak i wasi ludzie nie potraficie sprawdzić tego kim jest faktycznie hrabia Potocki i jakie ma powiązania to jesteście tak na prawdę cienkimi politycznymi bolkami,których bardzo łatwo będzie można wykorzystać do rzecz jasna własnych celów!!!!Na to niestety wychodzi i te słowa mówię z bólem.Ogromnym bólem.

    Zapewne ktoś się pod spodem zaraz za przeproszeniem przy******li że nie powiedziałem nic o Mossadzie i o Żydach,bo przecież plemię żmijowe Izrael też ma tu swoją agenturę.Tak ma!!!Prawdę mówiąc teraz ekspozytura tejże nami rządzi.

    Niektórzy zwolennicy hrabiego będą mieli ogromny ból dupy po przeczytaniu tego tekstu.Tak jak pod ostatnim moim wpisem o porażce rządu w konflikcie z Izraelem,niektórzy ludzie tutaj na Salonie24.pl dostali takiej spazmy że ja pi*****ę nawet tego komentować mi się nie chce,bo szkoda strzępić ryja.Niektórzy to nawet nie potrafią przeczytać ze zrozumieniem tego co napiszę,wyczuć ironii nie wspomnę już o jakimkolwiek dysonansie poznawczym!!!!

    Jeszcze słowo na temat hrabiego i Polaków bo to trzeba poruszyć i zaznaczam te słowa nie będą przyjemnie dla nas,więc jeśli znowu ktoś tu dostanie bólu tyłka,tylko i napisze mi że czemu ja nienawidzę Polaków to ma pewną propozycję niech się zastanowi trzy razy zastanowi co pod spodem walnie,albo niech się profilaktycznie walnie kijem bejsbolowym w łeb i ponownie pomyśli,bo niestety pod ostatnim moim wpisem na Salonie poziom niektórych komentarzy wołał o pomstę do nieba!!!!!

       Zwolennicy hrabiego Potockiego pewnie liczą na jakieś ogromne reparacje ze strony Niemiec na rzecz Polski i że to jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki rozwiąże nasze polskie problemy.Otóż moim zdaniem nie gdyż nawet gdy rosyjski hrabia Potocki coś uzyska wszystko pójdzie na konto THE RESERVE BANK OF POLAND,a ewentualne pieniądze otrzymane z reparacji pójdą na amerykańskie technologie nie wiadomo jakie,ustrój jaki jest w USA zostanie przeniesiony wraz rzecz jasna z prawami noahickimi (żydowskimi) Do Polski.

Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale