INICJATYWA DEMOKRACJI KULISTEJ
TYLKO WOLA CAŁEGO NARODU MOŻE W JEDNYM AKCIE ZLIKWIDOWAĆ WSZELKIE WYMUSZONE UMOWY I PRZEJĄĆ KONTROLĘ W POLSCE. POTRZEBUJEMY WIĘKSZOŚCI POLAKÓW I TYLKO POLAKÓW!
12 obserwujących
196 notek
202k odsłony
  529   0

Kult działań pozornych, dyskusja społeczno-polityczna.

Komentarz do wideo z odpowiedziami Pana Michalkiewicza (wideo u dołu)


Pan Michalkiewicz potrafi kojarzyć zapamiętane historyczne fakty. Od niego zawsze można się czegoś nauczyć. W jego wypowiedzi znalazłem poruszające określenia, dotyczące zachowań Polaków, - że cechuje ich w przeciwieństwie do Żydów inercja (bierność i brak aktywności). Natomiast Żydzi w krajach swojego osiedlenia potrafią tworzyć polityczne lobby. Cytuje przy tym recenzję rosyjskiego ambasadora w Warszawie z 18 wieku Otto Magnusa von Stackelberga: 


"Wolność polska ujawniała się zawsze w sferze imaginacji i przyzwyczaiła ten naród do kultu działań pozornych".


Pan von Stackelberg miał na myśli niesamowitą pobożność Polaków i boże "cuda", istniejące w świadomości wiernych praktykujących, ze względu na instynkt stadny, brak kultury dowodów i znajomości faktów historycznych.


Michalkiewicz: "No więc, my teraz na przykład bronimy, tu urządzamy przedstawienie na temat obrony godności narodowej, a to przecież nie godność narodową Izrael nam przejmie tylko forsę."


Michalkiewicz ma na myśli, że o honor walczymy, gdy walczymy o pieniądze!
Ja uważam, że trzeba walczyć zarówno o honor, jak i o pieniądze.


Z pobytu w polskich wioskach doświadczam  kundli szczekających w stadzie, z bezpiecznego dystansu, najczęściej zza płotu, na przechodzącego przez wieś obcego. One szczekają bez sensu. Gdy do nich podejść, podkulają ogony i uciekają za bezpieczny płot. To prawdziwe zjawisko jest moją metaforą do zachowania Polaków. Michałkiewicz  natomiast zamiast prosto z mostu jak ja, cytuje elegancko ambasadora Stackelberga, Chapeau!


Przy całym świadomym chamstwie przenośni o polskich pieskach szczekających zza płotu, chodzi mi o dydaktyczne obudzenie sensownej odwagi. Odwagi spojrzenia na to, co jest, z otwartymi oczami. Zamykając w walce oczy, nawet pobożnie, wołając Boga o ratunek, to można dostać wprawdzie błogosławieństwo, ale i w buźkę. Jak wiadomo: Pan Bóg strzeże skutecznie tych, którzy się sami strzegą. Dla zniewolonych głupców oferuje drogę krzyżową.Współcześnie, Polacy jeszcze nie opuszczają żydowskiej szuflady, gdyż izraelscy lobbyści kręcą śrubkami w polskich głowach przez "agenda setting & framing". Tradycyjne techniki ministra propagandy Trzeciej Rzeszy Josepha Goebbelsa są także w dalszym ciągu w użyciu. Goebbelsowi jest przypisywany cytat "Kłamstwo powtórzone setki razy staje się prawdą"  Goebbels korzystał z rad twórcy nowoczesnego marketingu Żyda Bernaysa i tu kółko się zamyka.


Trzeba więc Żyda atakować z pozycji, z której można ukradzione, wyłudzone, na podstawie prawdy i racji skutecznie odebrać. Ja znam tylko jedyną taką możliwość: to wspólna świadomość milionów Polaków. Tylko wtedy można zmusić Żydów do opuszczenia polskiego rządu, sądownictwa, sejmu i wojska.


Nową, piękną przestrzeń życiową już sobie właśnie Żydzi stworzyli: Wzgórza Golan w Syrii, których zajęcie i okupację przez Izrael, Donald Trump uznał za legalne.


Podobnie Niemców przy wspólnej solidarności Polaków, a może wszystkich ofiar 2 WŚ (?) można przekonać do wypłacenia uczciwych odszkodowań Polsce za wojenne straty. Myślę, że wymówienie umowy z Lizbony, może być dla Niemców tym kluczowym doświadczeniem honoru.


Polacy uzyskają przez szlachetne, patriotyczne działania dla Polski godność i pieniądze. W młodości, będąc na emigracji w Niemczech, odwiedzałem różne kluby sportowe. Chciałem poznawać dalsze style walki oraz ćwiczyć, w pełnym kontakcie z obcymi, wyuczone techniki własnej tradycji walki. Moim głównym doświadczeniem było, że im skuteczniej biłem, tym więcej otrzymywałem uznania i przyjaciół wśród obcych. Nie bójcie się więc. Strach ma wielkie oczy.


Mam propozycję by nie wybierać, nie popierać Żydów w Polsce do żadnych instytucji publicznych: państwowych, sądowych, wojskowych. Potrzebna jest wielka solidarność Polaków w utworzeniu ustawy zakazującej osobom związanych z syjonizmem zajmowania wysokich stanowisk politycznych, państwowych, w gospodarce, w sądownictwie, no i oczywiście w wojsku. To nie jest moja wizja tylko rozwiązanie praktykowane w Iranie.


Tam istnieje największa w państwach muzułmańskich żydowska komuna na świecie. Żydom w Iranie żyje się bardzo dobrze. Mają własne szkoły, synagogi, szpitale, organizacje handlowe. Udzielają się politycznie. Jako irańska  emigracyjna "opozycja" (5-ta żydowska kolumna) oczerniają Iran poza granicami kraju, np. w Niemczech.


image


Wg nieoficjalnych informacji, w Polsce zagnieździło się na stanowiskach państwowych ponad 40 tysięcy agentów Mossadu. Polacy utrzymują ze swoich podatków, ze swojej pracy działania antypolskie i agenturę Mossadu. Czas z tym skończyć!


By rozwalić sieć syjonistycznych 40 000 agentów w polskiej administracji, to trzeba dodać do Konstytucji RP Rozdział II (art. 30-86) dodatkowy artykuł 87: ŻADNEGO ŻYDA -zakazane jest powoływanie na stanowiska administracji państwowej, lub politycznej reprezentacji Żydów i syjonistów.


Nie głosować w wyborach do parlamentu Europejskiego, Sejmu RP na Żadnego Żyda (#ŻŻ na Twitterze) i na żadną osobę spokrewnioną z Żydami, lub będącą pod ich wpływem. Także nie wybierać żadnego Niemca do Sejmu! Aż Żydzi przeproszą przed ONZ za kłamstwa o Jedwabnem. Aż Niemcy zapłacą reparacje wojenne i przyznają polskim emigrantom takie sama prawa mniejszości narodowej jak np. Duńczykom!


Mosbacher - WON z Polski! 

Azari - WON z Polski!
Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale