News Salon Poezja - 24 SH
Tylko Duch Prawdy Może Nas Doprowadzić Do Całej Prawdy A jeno jego iskrę zrozumienia możemy z najść w modlitwie Ojcze Nasz. W Naprowadzeniu w przypowieściach Mesjasza Jezusa Chrystusa. Tak w Duchu Świętym jest życie. Powinowactwem Prawdy w nas. reki
2 obserwujących
756 notek
56k odsłon
  165   0

news times Site 24 /- Live times Site 24 - To co czytam oczom nie wierzę.- Niedzielski kim

news times Site 24 /- Live times Site 24 - To co czytam oczom nie wierzę.- Niedzielski kim jesteś.

Jeśli to Prawda to jest więcej niżeli Holokaust.


https://www.lifesitenews.com/news/if-you-get-the-pfizer-vax-youre-more-likely-to-get-covid-insider-leaks-fda-study/

Tłumacz google

ZAKTUALIZOWANE. „Jeśli dostaniesz szczepionkę Pfizer, masz większe prawdopodobieństwo zachorowania na COVID”: analityk branżowy flaguje badanie FDA

„Tak więc, kiedy nie otrzymali wstrzyknięcia, ich wskaźnik infekcji wynosił 1,3%, a kiedy zostali wstrzyknięci, 4,34%. Wzrósł o ponad 300%” – stwierdziła była pracownica firmy Pfizer, Karen Kingston. „Mieli mniej infekcji, gdy nie mieli ochrony. A więc to jest problem.

„Tak więc, kiedy nie zostali wstrzyknięci, ich wskaźnik infekcji wynosił 1,3%, a kiedy zostali wstrzyknięci, 4,34%. Wzrósł o ponad 300%” – zauważył Kingston. „Ten 300% wzrost jest korelacją, nie jest anomalią”.
W ten sposób podsumowała: „Mieli mniej infekcji [COVID-19], gdy nie mieli ochrony [przed strzałami Pfizera]. To jest problem”.
Chociaż korelacja nie dowodzi związku przyczynowego, patrząc na odpowiednie dane globalne, znajdujemy ogólnoświatowy trend wysokiego wskaźnika zakażeń, hospitalizacji i zgonów wśród zaszczepionych.
W   lipcu doniesiono, że 40% hospitalizacji z powodu COVID-19 w Wielkiej Brytanii pochodziło od osób „w pełni zaszczepionych”, a ostatnio, jak  podkreślił  amerykański senator Ron Johnson (WI-R), Public Health England  ujawnił,  że 63% Delta warianty zgonów w Wielkiej Brytanii są zaszczepione.
Ponadto w ostatnich miesiącach Izrael pojawił się na pierwszych stronach gazet z powodu gwałtownego wzrostu liczby przypadków COVID i hospitalizacji wśród zaszczepionych. Na początku sierpnia dr Kobi Haviv, dyrektor Szpitala Herzog w Jerozolimie,  zauważył  w izraelskim kanale 13, że „większość populacji” Izraela jest zaszczepiona i że widzi, że „85-90% hospitalizacji” dotyczyło tych „w pełni zaszczepionych”.
To zjawisko rosnącej liczby przypadków występujących w związku z wysokim przyjmowaniem szczepionek stało się  powszechnym trendem,  podczas gdy istnieje również korelacja między kampaniami szczepień przeciwko COVID-19 a  rosnącą śmiertelnością  z powodu tej choroby.
Podsumowując wyniki badania Pfizera w samym dokumencie informacyjnym FDA, Renz wyjaśnił swojej dużej widowni na żywo i transmitowanej strumieniowo: „Mówi się, że jeśli dostaniesz

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale