News Salon Poezja - 24 SH
Tylko Duch Prawdy Może Nas Doprowadzić Do Całej Prawdy A jeno jego iskrę zrozumienia możemy z najść w modlitwie Ojcze Nasz. W Naprowadzeniu w przypowieściach Mesjasza Jezusa Chrystusa. Tak w Duchu Świętym jest życie. Powinowactwem Prawdy w nas. reki
3 obserwujących
872 notki
64k odsłony
  30   0

news times Site 24 /- Live times Site 24 Obietnica Życia – Mesjasza / A głównego Lucyfera

news times Site 24 /- Live times Site 24

Obietnica Życia –  Mesjasza Jezusa Chrystusa

Obietnica śmierci.  Lucyfera do Głównego Maga

Jako Mesjasz mówi co uczyni nam Lucyfer.
Jako postawi Ohydę tam gdzie stać nie powinna a stoi.
Cieszcie  się jako zobaczycie  ją to was czas i znak wasz jako bliskiego czasu . Jako do wolności w nim obiecanej. nowej ziemi.
Nowego świata w nowym świecie trzeciego dnia według czasu Bożego.
Jako 1000 lat na ziemi a jeden dzień w Niebie.

A wpierw mawiał czuwajcie gdyż nie wiecie kiedy ten czas Nastąpi.
Mamy być w gotowości by go  przywitać.
Mesjasza Jezusa Chrystusa.

W Swym czystym sumieniu jego pragnieniem czystości.

Rozdzieli w ten Baranków od kozłów
Inaczej ciało Nieczyste Masonów gdyż ich to jest Godłem Kozieł.
A Baranka jest Baranek który zwyciężył ten świat.
I tych co w nim zwyciężają.
Trwając w Modlitwie Ojcze Nasz.

Jako już nikt nikogo nie będzie Uczył o Stwórcy a wszyscy będą mnie znali

Iskra SH


A co Mówi Lucyfer do głównego Maga.
Fałszywe intencje Gada Masona -z  wycieków.

.LUDOWŁADZTWO
1. Powołanie globalnego rządu, który przejmie realną władzę nad światem. Obecnie już takie
gremium istnieje, ale działa nieoficjalnie zajmując się koordynacją i ustalaniem daleko
idących planów.
2. Całkowite zniszczenie kościoła rzymsko-katolickiego przez wewnętrzne rozbicie i podział wśród kardynałów, biskupów, kapłanów. Wprowadzenie do wewnątrz kościoła coraz więcej agentów, dywersantów, którzy zajmując różne, stanowiska zrealizują do końca ich plan / tzn. lucyferyczny plan zniszczenia kościoła/ a także czyniąc coraz większe zgorszenia dla wiernych, nie ponosząc za to żadnej kary od swych przełożonych. Bezwzględne tabu /milczenie/ w głoszeniu o istnieniu szatana i karze wiecznej w piekle. Wychwalanie biskupów i wbijanie ich w pychę jacy to oni są postępowi, nowocześni i otwarci na dialog i kompromis. Było dla mnie wielką pociechą, kiedy uznali, że jawna i zewnętrzna walka z kościołem nie przyniesie zaplanowanego zwycięstwa. Chrystus powiedział "A bramy piekielne nie zwyciężą go".
3. Oderwanie dzieci od rodziców i umieszczenie ich w specjalnych ośrodkach, szkołach
kierowanych przez ludzi masonerii. Poddanie ich całkowitej i powszechnej demoralizacji, aby stały się ludzkimi zwierzętami podatnymi na wszelką manipulację i kłamstwo. Manipulując naukami ścisłymi należy przekonać ich, że poza materią nic nie istnieje, a człowiek sam dla siebie jest bogiem. I sam dla siebie ustala prawa.
4. W stosunku do ludzi, którym do końca nie uda się zniszczyć resztek wiary w Jezusa Chrystusa, należy uczynić wszystko aby jednocześnie wierzyli we wszelkie zabobony, różne tajemne moce, gdyż całkowity materializm spowodowałby choroby psychiczne. A choroba psychiczna zwalnia od winy i odpowiedzialności przed prawdziwym Bogiem. Chodzi o to aby po śmierci ponieśli za swe czyny jak największą karę i winę. Kierowane to było głównie do ludzi w Ameryce, Europie i Australii.
5. Powszechna i bez ograniczeń aborcja.
6. Powszechna i bez ograniczeń eutanazja ludzi starych i niepełnosprawnych.
7. Powszechna prostytucja i istnienie powszechnych domów publicznych.
8. Najwyższe przywileje dla homoseksualistów, lesbijek, wszelkiego zboczenia moralnego na całym świecie.
9. Wprowadzenie do powszechnego spożycia tajemnych substancji, które w organizmach kobiet i mężczyzn będą powodowały bezpłodność. Określone instytuty pracują nad tym. Chodzi o wyprodukowanie takiej substancji, której nie można by było wykryć i udowodnić, że ma takie własności.
10. Forsowanie za wszelką cenę badań w genetyce aby przekroczyć krytyczną granicę, która spowoduje nieodwracalny stan dla życia roślinnego i biologicznego na ziemi.
11. Dobrowolnie i bez ograniczeń spożywanie narkotyków. Zaniechanie karania za spożywanie.
12. Wykorzystanie na wielką skalę magii, okultyzmu, spirytyzmu w mediach aby w sposób tajemny manipulować, zwodzić, ogłupić a w końcu doprowadzić miliony ludzi do obłędu, aby powstał powszechny chaos, bezład i doprowadzić do wzajemnego mordowania.
13. Promowanie za wszelką cenę ruchu nowej szatańskiej religii "New Age" wschodnich religii / buddyzmu, hinduizmu./. Finansowanie wszelkich sekt antykościelnych i satanistycznych, zespołów rockowych.
14. Wprowadzenie jak tylko możliwie szybko czipowanie ludzi na rękę lub czoło. Należy wmówić im, że to dla ich bezpieczeństwa. Gdy to się stanie Centra masońskie przejmą całkowitą kontrolę ekonomiczną nad ludzkością Dlatego, że bez tego znaku nie będzie można nic kupić ani sprzedać. Opanują całą dystrybucję i handel na świecie.
15. Pozorne zwalczanie terroryzmu na świecie. W rzeczywistości podejmowanie tajnych działań, aby podsycać nienawiść i doprowadzać do wzajemnego mordowania plemion w Afryce, Azji, Ameryce Południowej, aby doprowadzić do całkowitej zagłady całych rejonów świata.
16. Za. wszelką cenę ograniczyć ilość ludzi w świecie aż do określonej ilości około 200 mil. Były omawiane jeszcze inne cele ale dotyczyły one nie całej ludzkości tylko, wybranych narodów i rejonów świata. W tej super tajnej naradzie uczestniczył mason także z Polski gdyż dla mocy piekielnych naród
polski jest wyjątkowo znienawidzony i do końca XX wieku był zaporą do realizacji ich celów.
----------------------------------------------------------
To wam powinno coś mówić Diabełki i Kozły.
Gdzie jest zapis wolności nowego świata.
----------------------------------------------------------
Po omówieniu celów i pouczeń nasz główny ziemski mag oznajmia, że będziemy się przygotowywać do złożenie ofiary na cześć najwyższego wodza światłości /lucyfera/, który na tę okoliczność specjalnie się zjawi..
Pogrom Bestii.


Teraz Szwabie wiesz co cię czeka i i gdzie twoja droga.

Odczep się od Narodu świętego i tych co idą do Prawdy i swego Boga.
Niebios co stworzył ziemię i Niebo.
Czas was się kończy jak ci wiadomo ze swoich zapisów które wam wyciekły.
A nic nie może być ukryte.

Bóg stworzył człowieka i dał mu Niewiastę.
Nie potworów modyfikujących.
 a napełnił nas sumieniem które ty zabijałeś.

Niemcy jak i inne kraje nie będą się chlubić wynaturzeniem zepsucia co lansujesz.
Sam Twój mag ci to obiecał jako Nagrodę.

Jako koniec Waszej pielgrzymki na tej ziemi.
Jesteś rodem Diabłem.
Jak powiesz inaczej sprzeniewierzysz się własnemu Ojcu Lucyferowi.
Jako wprost żąda od was Ofiary.
Nie daru rzekomo jaki ty serwujesz.
To jest kłam Największy wszech czasów.
Jako na ziemi już nigdy się nie stanie.

Przez zwycięstwo Jezusa Chrystusa.


Iskra - SH


Pogrom Bestii. Teraz Szwabie wiesz co cię czeka i i gdzie twoja droga. Odczep się od Narodu świętego i tych co idą do Prawdy i swego Boga. Niebios co stworzył ziemię i Niebo. Czas was się kończy jak ci wiadomo ze swoich zapisów które wam wyciekły. A nic nie może być ukryte. Bóg stworzył człowieka i dał mu Niewiastę. Nie potworów modyfikujących. Niemcy jak i inne kraje nie będą się chlubić wynaturzeniem zepsucia co lansujesz. Sam Twój mag ci to obiecał jako Nagrodę. Jako koniec Waszej pielgrzymki na tej ziemi. Jesteś rodem Diabłem. Jak powiesz inaczej sprzeniewierzysz się własnemu Ojcu Lucyferowi. Jako wprost żąda od was Ofiary. Nie daru rzekomo jaki ty serwujesz. To jest kłam Największy wszech czasów. Jako na ziemi już nigdy się nie stanie. Przez zwycięstwo Jezusa Chrystusa.

.Iskra - SH

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale