TO BÓG MNIE STWORZYŁ,
TO BÓG POUCZYŁ MNIE, JAK ŻYĆ.
39 obserwujących
345 notek
368k odsłon
  1703   2

La Quinta Columna udostępnia oficjalny raport z analizy fiolki do szczepień firmy Pfizer

https://forumdlazycia.wordpress.com/2021/07/03/la-quinta-columna-udostepnia-oficjalny-raport-z-analizy-fiolki-do-szczepien-firmy-pfizer/


image
June 28, 2021 | Breaking News: La Quinta Columna shares the official interim report of the analysis of Pfizer’s vaccination vial – tłum. M.Jasińska


https://forumdlazycia.files.wordpress.com/2021/07/screenshot-2021-07-03-at-19-08-05-graphene-oxide-in-pfizer-vaccination-vial-jpg-obraz-jpeg-800c397450-pikseli.png


Jest to oficjalny wstępny raport Uniwersytetu w Almerii, podpisany przez prof. dr Pablo Campra Madridque, który akredytował wszystko, co La Quinta Columna pokazała w swoich programach dotyczących analizy optycznej i transmisyjnej mikroskopii elektronowej fiolki do szczepień firmy Pfizer, w której obserwuje się tlenek grafenu.

Przewidywane jest ujawnienie jeszcze innych analiz i raportów. Dokument posiada cyfrowy podpis profesora oraz oficjalną pieczęć Uniwersytetu w Almerii.

Jak zakomunikował biostatystyk i założyciel La Quinta Columna Ricardo Delgado., dokument zostanie wkrótce opublikowany w większej liczbie języków.

Orwell City oczywiście udostępni te raporty po ich opublikowaniu przez zespół.

MICROSCOPIA_DE_VIAL_CORMINATY_DR_CAMPRA_FIRMA_E_1_fusionado


Aby zweryfikować ten dokument, odwiedź University of Almeria: KLIKNIJ TUTAJ


To, o co prosi La Quinta Columna, to o udostępnienie tego dokumentu tak często, jak to tylko możliwe, sprawienie, by stał się wirusowy, zrobienie kopii, wydrukowanie jego kopii i zabranie go do ośrodków ambulatoryjnych, we wszystkie możliwe miejsca, aby ludzie wiedzieli, co jest w fiolkach . Podziel się nim ze swoimi krewnymi, na posterunkach policji, wyślij go do ludzi, którzy popierają to obowiązkowe szczepienie, mimo że fiolki zawierają ten toksyczny związek, który powoduje śmierć wielu ludzi na całym świecie. Każdy musi wiedzieć o tym bezpośrednim i rażącym ataku na ludzkość, każdy musi wiedzieć, że jest zatruwany.

Dokumenty te zostały udostępnione za zgodą tych, którzy analizowali fiolkę. Jak wiecie, La Quinta Columna dostarczyła fiolkę, która została przeanalizowana i obiecują, że będzie więcej analiz z innych laboratoriów, które już trwają. Ponadto mają nadzieję, że ten wstępny raport dotrze do większej liczby profesorów, badaczy, naukowców i ekspertów w tej dziedzinie, aby mogli również zacząć analizować te fiolki o wysokiej zawartości tlenku grafenu, bogate w tę straszliwą truciznę, którą wstrzykują ludziom i że trafia prosto do mózgu.

Wyślij ten dokument wszystkim, rozdaj kopie w centrach szczepień, wyjdź z megafonem w ręku i poinformuj ludzi, którzy naiwnie wierzą, że te szczepionki przed czymś ich uchronią. W tych fiolkach nie ma nic poza złem, które wejdzie do ich żył, jeśli zgodzą się na szczepienie..

Zacznij śledzić La Quinta Columna na ich oficjalnych kanałach na Telegramie, Twitchu, YouTube i Instagramie.

Aby uzyskać więcej wiadomości, zacznij śledzić Orwell City na Telegramie i dodaj nas do zakładek.

Orwell City wkrótce przedstawi więcej informacji na temat tego raportu w oparciu o program nr 67, najważniejszy do tej pory program Hiszpanii w ostatnim czasie.

__________________

Tłum. M.Jasińska

Źródło: https://www.orwell.city/2021/06/official-preliminary-report.html

*Treść, obrazy i filmy wykorzystywane wyłącznie jako prawo cytatu w myśl art. 29. Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale