TO BÓG MNIE STWORZYŁ,
TO BÓG POUCZYŁ MNIE, JAK ŻYĆ.
41 obserwujących
350 notek
383k odsłony
  604   4

11.12. 2021 - Niecodziennik demaskatora: Ekspert ds. szczepień: "zaszczepieni są niebezpie

"...ZASZCZEPIENI LUDZIE SĄ NIEBEZPIECZNI DLA INNYCH."

Z dedykacją dla wszystkich wołających pod Niebiosa o izolowanie niezaszczepionych, o odebranie im podstawowych praw, prawa  do decydowania o sobie, prawa do leczenia, prawa do pracy, nauki, swobodnego przemieszczania się, uczestniczenia w życiu religijnym, kulturalnym, sportowym, do życia wreszcie, a nawet do godnego pochówku.  

Pomyślcie wreszcie drodzy covidianie, że WSZYSCY jedziemy na tym samym wózku, WSZYSCY jesteśmy doświadczalnym mięsem w rękach zwyrodnialców, którzy zamarzyli sobie zostać panami wszelkiego stworzenia.

To nie społeczeństwo dzieli się na MY i ONI, chociaż pandemiczni psychopaci tego właśnie chcą i do tego dążą.

ONYMI są rządy, tzw. eksperci, tzw. medycy, medialna patologia, a przede wszystkim ci, którzy ich przekupują i nimi sterują.

MY, to CAŁE społeczeństwo, na którym ONI dokonują niesłychanej zbrodni ludobójstwa. 

Pokonać ICH możemy jedynie łącząc się w walce przeciw ICH cynicznemu, zaplanowanemu bestialstwu.

Skakanie sobie do oczu zaszprycowanych i niezaszprycowanych nie służy ani jednym ani drugim, służy za to reżyserom i wykonawcom światowej operacji o kryptonimie COVID-19.

Jeśli tego, jako większość, znaczna większość, w porę nie pojmiemy, a czas ucieka i ZŁO nie czeka, los nas wszystkich będzie gorszy od najgorszych koszmarnych snów.  


Źródło:

https://americasfrontlinedoctors.org/2/frontlinenews/immunization-expert-unvaccinated-people-are-not-dangerous-vaccinated-people-are-dangerous-for-others/

wysłane przez Mordechaj Sones  17 sierpnia 2021 


Były wiceprezydent Europejskiej Grupy Doradczej Ekspertów ds. Szczepień Światowej Organizacji Zdrowia profesor Christian Perronne powiedział wczoraj, że

wszyscy zaszczepieni ludzie muszą poddać się kwarantannie w miesiącach zimowych  lub ryzykować poważną chorobę


Oryginalna wypowiedź: 

https://streamable.com/h881fu

image

Perronne specjalizuje się w tropikalnych patologiach i pojawiających się chorobach zakaźnych. Był przewodniczącym Specjalistycznego Komitetu ds. Chorób Zakaźnych Wysokiej Rady Zdrowia Publicznego.

Potwierdzając gwałtownie pogarszającą się sytuację w Izraelu i Wielkiej Brytanii, ekspert ds. Chorób zakaźnych stwierdził: 

Zaszczepieni ludzie powinni zostać poddani kwarantannie i powinni być odizolowani od społeczeństwa.


Następnie powiedział: 

Nieszczepieni ludzie nie są niebezpieczni; zaszczepieni ludzie są niebezpieczni dla innych. Udowodniono to teraz w Izraelu – jestem w kontakcie z wieloma lekarzami w Izraelu – mają duże problemy, ciężkie przypadki w szpitalach są wśród zaszczepionych ludzi, a także w Wielkiej Brytanii, masz większy program szczepień, a także są problemyObecna grupa robocza ds. pandemii COVID-19 we Francji po otrzymaniu tej wiadomości „całkowicie spanikowała” obawiając się pandemonium, jeśli zastosuje się do wskazówek ekspertów.


Izraelski lekarz Kobi Haviv powiedział Channel 13 News: 

95% ciężko chorych pacjentów jest szczepionych.

Osoby w pełni zaszczepione stanowią 85-90% hospitalizacji.

Otwieramy coraz więcej oddziałów COVID.

Skuteczność szczepionek spada lub zanika.


En español aquí


W związku z powyższym wiemy już dlaczego nasi oprawcy tak bardzo przyspieszają i wzmacniają naciski na wyeliminowanie ze społeczeństwa wszystkich niezaszprycowanych osób. Wszak wówczas, gdy nie pozostanie na tym padole ani jeden człowiek niezatruty EPG (eksperymentalnym preparatem genetycznym), nie będzie już możliwości porównywania stanu zdrowia między zaszprycowanymi a niezaszprycowanymi. Wszystko zwalą na kolejne i kolejne mutacje. Poza tym, co jeszcze ważniejsze, społeczeństwo osłabione i zdziesiątkowane eliksirem śmierci nie będzie miało już ani siły ani zdolności do obrony życia swojego i swojej rodziny. 

Swoją drogą modny od dwóch lat wirus jakoś nie ima się wszelkiej maści pandemicznych decydentów. Ciekawe nieprawdaż? 


PS. Pocisk informacji 1080p - CDA - NWO i Covid: https://www.cda.pl/video/8908251c8 


Dopisek: 

Tłumaczenie automatyczne. 

Tekst i zdjęcie (zrobione przeze mnie z filmu) wykorzystałam na prawach cytatu zgodnie z art. 29 ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. 

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale