0 obserwujących
30 notek
22k odsłony
  205   0

Nic się nie stało i nigdy nic się nie stanie

 Na naszych oczach cała historia nagrań i tego wszystkiego co one pokazały powoli zastaje zamiatana pod dywan.  Ostatni sondaż wskazuje, że po tym wszystkim wciąż 24% Polaków jest gotowa głosować na tę skompromitowaną ekipę.

Zastanawiam sie, co musiałoby się stać, by Polacy odwrócili się od Donalda Tuska i jego kumpli. Załóżmy hipotetycznie, że premier zostaje nagrany jak dokonuje jakiejś strasznej rzeczy i całość zostaje nagrana i upubliczniona - powiedzmy gwałci piętnastoletnią dziewczynkę. 

Jestem przekonany, że zaraz odezwałyby się głosy, że piętnastolatka nie wyglądała na swój wiek, że to nie był gwałt, bo nastolatka sprowokowała premiera. Że pan premier jest w końcu mężczyzną i wykazał naturalny dla normalnych osobników popęd. A poza tym może to po prostu nastoletnia prostytutka A przede wszystkim zagrzmi głos oburzenie - kto, dlaczego i w czyim interesie ktoś dokonał nagrania tak intymnego aktu, jakim jest stosunek seksualny z piękną dziewczyną i kto tę dziewczynke premierowi wystawił. Szybko usłużni dziennikarze większości mediów zwekslowaliby sprawę na ten temat, I może po czymś takim poparcie dla PO i premiera spadłoby  krótko na 23 procent.

Dochodzę do wniosku, że Polakom tak wyprano mózgi, że nie ma takiej rzeczy, której by nie wytłumaczyli na korzyść rządzącej nimi mafii.

 

 

 

 

 

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale