2 obserwujących
362 notki
85k odsłon
  133   3

Belką w ...

Tunel w Świnoujściu prawie wykopany,  zostały można powiedzieć "centymetry"  i  zaczyna  się jazda. P. Belka Marek , zaciekły komunista, lewicowiec już  pisze  że  PiS i Prezydent Andrzej Duda lansują  się  a nie dołozyli kasy do tego.

Owszem,  może  i  nie dołozyli kasy,  ale  ściągnęli maszynę do wykopania tunelu, ruszyli tą inwestycję  i  będzie można jeżdzić na wyspę bez czekania w długich kolejkach na prom.

Takie lansy mi i myślę  że  sporej liczbie ludzi  się podobają,  a  przecież  można  to było zrobić  lata  wcześniej prawda p. Belka?

Pan się lansował na tle PZPR, teraz  to już ciort wie kim jesteście bo tyle nazw  tych popłuczyn po PZPR  jest.   Trzeba było tylko zamiast  do ZSRR,  obecnie do Niemiec  zostawiać kasę i produkty w Polsce,  nie trzeba było wyprzedawać wszystkiego w czambuł     tylko inwestować w Polskę i Polaków. 

Dawaliście za  swoich rządów grosze zasiłków na dzieci , a  teraz  was kole w oczy  że  PiS daje 500+, kto wam bronił?   Tylko że  teraz  jak poprawiła  się dola ludzi tych zaczynających pracować, tych uczących się   czy tych już przed emeryturą , a  także  tych na emeryturach  to judzicie  skąd bierze  rząd na to kasę,  a  z  tego  że  podatki wpływają,  że  nie  idzie na władyków typu Belka, Balcerowicz ,  Miller itp.    No cóż  jak ktoś potrafi rządzić  to ma i dla siebie i dla ludzi,  wy mieliście tylko dla siebie  i teraz  żal d..ę ściska prawda?

Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale