2 obserwujących
362 notki
85k odsłon
  157   1

Co w KO biorą ???

s&l
s&l

Dziś w radiu Szczecin była p. z KO U. Pańka  i naprawdę jestem ciekawa co w tej Koalicji Obywatelskiej biorą?  Nitras  to ma odloty takie że to musi być dobry towar. Myślałam że  młody, wiadomo głupi   przejdzie mu.  Jednak dziś po rozmowie z p. radną Pańką  (która ma już sporo lat)  to jednak stwierdzam że  chyba wszyscy do śniadania biorą działkę  i  na "haju " swoje prace wykonują. Już o prezydencie Szczecina szkoda mi pisać, bo rozkopał Szczecin wzdłuż i wszerz,  że  to już nie jest "wioska z tramwajami"  tylko stanowisko archeologiczne.
Natomiast  co do radnej Pańka  to stwierdziła że  za  komuny  się bała , ale chodziła do kościoła   choć czuła dookoła siebie jak ją sprawdzają.  No cóż akurat jest  w  wieku zbliżonym do mojego  i  też żyłam w czasach terroru PZPR-owskiego, ale chyba pani Pańka  to drugi Niesiołowski,  walczyła od kołyski?  Czemu za Waszych rządów nie wyprowadzono religii ze szkół,  mieliście wszak 8 lat na to?  Dlaczego za rządów PO i PSL nie rozliczano księży z pedofili , dlaczego nie ścigano tego procederu  , tak zaciekle  jak to robicie obecnie?  Co Wam przeszkadzało aby zamiast haratać w gałę zrobić porządek w państwie?    
To użalanie się na katolików, na zwolenników PiS, na to  że nie uznaje się osób odmiennych kolorem skóry, czy tym że  ktoś jest gejem czy lesbijką  to już  jest  żałosne i śmieszne. Niech osoby LGBT zachowują się normalnie  to i pozostali będą ich traktować normalnie, przecież sami siebie ośmieszają na tych niby paradach równości.  Co zaś do koloru skóry,  to w Szczecinie tylu jest Afrykanów  i  to od dawien dawna  że  nikogo nie szokują dzieci z par mieszanych  czy nawet  zięć  czy  synowa z Afryki  i  nie mówcie droga KO  że są szykanowani,  a  to  że  młodzież  czy  dzieci  różnie  się do tych osób z LGBT  czy z Afryki  odnoszą,  to zawsze  tak było, jednak odnoszą  się  podobnie  do wszystkich innych.  Więc  nie ma  co mówić o prześladowaniach  i nie ma co nakręcać spirali nienawiści,  dzieci takie są  i  trzeba ich po prostu w domach uświadamiać a  nie nakręcac         jak robicie to Wy szanowana KO  i Lewico (jakbyście się nie nazwali).
Zróbcie porządek w Szczecinie, bo tu za rządów Waszego prezydenta jest brud, smród i ubóstwo, a rządzenie Polską zostawcie mądrzejszym od siebie.
Jednak co Wy dostajecie do porannej kawy czy herbaty nadal mnie nurtuje,  nienawiść macie w oczach i na językach od rana, co to jest?

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale