2 obserwujących
362 notki
85k odsłon
  154   3

Gdzie pan się pcha panie Tusk?

s&l
s&l

Pytam się,    gdzie są Ci znawcy od konstytucji , którzy tak chętnie w jej obronie stawali, którzy tak chętnie nosili szumnie napis "konstytucja" na piersiach? Gdzie Oni są, czyżby jak Tusk całkiem  już zaprzedali się EURO i krajom takim jak Niemcy? Dlaczego nie bronicie jej teraz przed Tuskiem?  Kto czytał ze  zrozumieniem konstytucją Polski wie że  jest najważniejszym dla nas Polaków prawem,  broni naszej suwerenności i broni POLSKOŚCI. Nie pasuje Tuskowi wyrok TK,  ależ panie Tusk w traktatach unijnych jest zapisane  że  każde państwo członkowskie zachowuje swoją SUWERENNOŚĆ i jego prawo jest nadrzędne nad prawem UE.   Czego pan nie rozumie? Wiem z pana wykształceniem trudno rozumieć prawo, ale ma pan jakichś doradców aby to panu wytłumaczyli?

Chce pan odzyskać władzę w Polsce bo co, mocodawcy z Niemiec tak sobie zażyczyli, chce pan uhonorować odejście p. Merkel że  zapanuje chaos w Polsce? A może spodobało się panu że  obecnie Polska zaczyna być godnym współpartnerem w UE  i nie podąża ślepo za tym co UE zarządza? 

Wstyd co pan tam w UE robił ( Polska na tym nie zyskała NIC), wstyd że w ogóle pan wrócił, ale cóż na każdego przychodzi kryska , tam już pana nie potrzebują, to zaczyna mącić pan tu?

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale